Ojciec Neymara: Mój syn się wzruszył, kiedy koledzy z Barcelony zapytali, czy chce wrócić

Ela Rudnicka

10 września 2019, 18:00

Sport

71 komentarzy

Ojciec Neymara pojawił się podczas Edinburgh Sports Conference, gdzie rozmawiał z mediami nt. ostatnich wydarzeń zw. z możliwością powrotu jego syna na Camp Nou.

- Każdy Brazylijczyk chce po prostu być tam, gdzie jest szczęśliwy. On był bardzo szczęśliwy w Barcelonie. Wzruszył się, kiedy jego przyjaciele z klubu zapytali, czy chciałby wrócić.

Ojciec i zarazem agent napastnika zapewnił, że bardzo starał się, żeby powrót Neymara do Barcelony stał się rzeczywistością, zaznaczając, że sytuacja nie była łatwa. – Jako agent czujesz się słaby, kiedy nie ma żadnej struktury, która pozwoliłaby zawodnikowi odejść z klubu i przejść do innego. Nie było klauzuli, co sprawiło, że wszystko było bardzo trudne. Walczyliśmy, żeby osiągnąć porozumienie. Daliśmy z siebie dla niego wszystko – podsumował.

Tymczasem paryski klub próbuje ocieplić wizerunek Brazylijczyka, który ostatnio wiele stracił w oczach kibiców. Co więcej, jak podało dzisiaj Tuttosport, PSG będzie zależało na sprzedaży gracza w zimowym okienku transferowym.

Fot. By Renan Katayama / CC BY-SA 2.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Całe szczęście że rozwolnienia z tego wzruszenia nie dostał...

@betonito właśnie otrzymałem informację że jednak dostał
« Powrót do wszystkich komentarzy