Sergio Busquets i Jordi Alba wracają do treningów po przerwie reprezentacyjnej [WIDEO]

Dariusz Maruszczak

10 września 2019, 12:50

Mundo Deportivo, Sport

2 komentarze

Piłkarze Barcelony odbyli dziś trening w strugach deszczu z udziałem Sergio Busquetsa i Jordiego Alby, którzy wrócili do klubu po swoich zobowiązaniach reprezentacyjnych.

Obaj Hiszpanie jako pierwsi wrócili po zgrupowaniach drużyn narodowych, a wczoraj mieli dzień wolny. Dziś pracowali już z drużyną, w przeciwieństwie do Leo Messiego, który znów nie ćwiczył z kolegami, podobnie jak Luis Suárez. Na dobre do zajęć wrócił za to Junior Firpo. Ernesto Valverde zaprosił na dzisiejszy trening Sergiego Puiga, Ronalda Araujo, Aleksa Collado, Riquiego Puiga i Kike Saverio z Barcelony B, a także Arnau Tenasa i Ansu Fatiego z juvenilu A.

Do zespołu stopniowo powinni wracać kolejni reprezentanci swoich krajów. Następny trening odbędzie się jutro o 11:00. O tej samej godzinie rozpoczną się również czwartkowe zajęcia.

Na oficjalnym profilu klubu na Twitterze humorystycznie podjęto temat ulewy przechodzącej przez Ciutat Esportiva w trakcie zajęć. "Nie ma lepszego czasu na trening (piłka porusza się jeszcze szybciej)" - widnieje wpis obok opublikowanego zdjęcia.

Fot. Илья Хохлов / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Coś słabo prawdopodobne, że Messi i Suarez zagrają z Valencią, może wejdą na kilka minut.