Frenkie de Jong: Estonia chciała grać w piłkę i doceniam ten fakt

Radek Koc

10 września 2019, 09:15

Voetbalzone.

21 komentarzy

Frenkie de Jong był jednym z najlepszych piłkarzy w zespole Holandii. Mimo wysokiego zwycięstwa z gospodarzami pomocnik Barcelony nie był zadowolony z końcowego rezultatu.

- W meczu z Estonią byliśmy trochę niechlujni. Estończycy starali się grać w piłkę i doceniam ten fakt. To była naprawdę świetna postawa. Tylko w takim przypadku możemy często odzyskiwać piłkę na połowie przeciwnika. 

- Oczywiście drużyna Estonii nie posiada takiej jakości, jaką mają zwykle inne ekipy. My jednak nie wypadliśmy tak dobrze, jak powinniśmy byli wypaść. To jest coś do poprawienia przy następnej okazji. Teraz wygraliśmy 4:0. 

- Wynik nie jest rewelacyjny, ale mogę z tym żyć. Lubię te rozgrywki. W takim meczu jak ten z Estonią można dużo atakować. Generalnie atakowanie jest dużo fajniejsze niż bronienie. W tym spotkaniu bawiłem się naprawdę dobrze. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Valdi jak nie znajdzie dla nie go miejsca chłopak tez odejdzie. Chyba ze Vadi prędzej odpadnie.

Troche zalatuje to filozofia Rayo. Byle do przodu i efektownie, a przeciwnicy docenia, ze moga dzieki temu wjezdzac w pole karne jak chca. To jest tzw. pseudo szacunek.

"Oczywiście drużyna Estonii nie posiada takiej jakości, jaką mają zwykle inne ekipy. " i to mi się podoba, a nie "zbliżający się rywal jest trudnym rywalem, będzie nam ciężko bla bla bla" a jadą na puchar do czwartej ligi.

Pstryczek w bezpłciową Barcę Valverde która nie chce grać w piłke :D

Estonia chciała grać w piłkę. Szkoda, że Polska nie chciała :)

Frankie De Jong W Reprezentacji Holandi a w FC Barcelonie to kompletnie inny De Jong w Barcelonie Valverde marnuję go wystawiając go na innej pozycji.