Pierwszy trener Neymara: Neymar przezwycięży frustrację i odzyska radość z gry w PSG

Radek Koc

9 września 2019, 19:30

AS

14 komentarzy

Pierwszy trener Neymara w Santosie Vagner Mancini wciąż pozostaje w bardzo bliskim kontakcie z piłkarzem i zawsze stara się mu pomóc. W rozmowie z hiszpańską prasą zdradza, że wg niego Brazylijczyk wkrótce odzyska entuzjazm i radość z gry w PSG. 

- Wszyscy przechodzimy przez różne etapy w ciągu naszego życia i tak jest również w przypadku Neymara. To wspaniały człowiek; posiada niesamowitą jakość, dzięki której może tworzyć różnicę na boisku. Tak radosny zawodnik jak Neymar nie może być długo smutny. 

- Barcelona czy Real Madryt? W katalońskim klubie spisałby się lepiej. Zna już klub i innych zawodników. To ułatwia kontakt. Rozmawiamy jednak o Neymarze. Wszyscy chcą mieć takiego piłkarza u siebie, bo zawsze wypada bardzo dobrze. 

- Czy Neymar jest sfrustrowany fiaskiem rozmów w sprawie powrotu na Camp Nou? On wie, że przezwycięży ten trudny moment. Osobiście uważam, że będzie szczęśliwy w PSG. To duży żartowniś i trudno się spodziewać, aby jego smutek miał długo trwać.

- Aby uspokoić Neymara, zawsze mu powtarzam, że talent należy pokazać na boisku. To jest najważniejsze. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ależ panowie, narzekacie, że spam, ze was to nie interesuje, to nie wchodźcie do artykułów o Neymarze. Wchodzicie po to aby jego obrażać, redakcję, narzekać, marudzić. A ja wybieram artykuły, które chcę przeczytać, i akurat Neymar jest dla mnie bardzo ciekawym tematem. Chętnie o nim czytam. I jak zauważyłem jest to temat bardzo wdzięczny dla dziennikarzy, popularny, co daje dużo wejść i komentarzy. Jest więc opłacalnym tematem.

To już przestaje być śmieszne, to już przestaje być denerwujące. To się zaczyna robić dziwne
Redakcja mogłaby dokonać jakiejś autorefleksji na temat tego ile "spamu" odnośnie Neymara funduje swoim czytelnikom?
Macie w pewnym sensie monopol na polskiej scenie kibiców Barcy, ale zniechęcacie teraz tylko do siebie dość drastycznie.

O co chodzi z tym Neymarem. Co jest takiego w tym artykule, że jest tutaj zamieszczony. Dużo bardziej wolał bym coś poczytać o Andresie lub Xavim.

Neymar będzie szczęśliwy w PSG, do czasu aż zabrzmi ostatni gwizdek w dwumeczu 1/8 finału LM. ;)

Taaa... 100 mln później. Szczęście z gry może również odzyskać po wpłaceniu przez Barcę 26 mln jakie mu zalega za podpisanie kontraktu. Taki z niego cule ;)

I na tym polega reklama :p wszyscy o nim mówią już 3 miesiace

Więcej artykułów jest tutaj o Neymarze niż o Messim.

Pierwszy trener Neymara: Neymar przezwycięży frustrację i Neymar odzyska radość z gry w PSG Neymar. Neymar.

Ciekawe co na to drugi trener Neymara