Najgorsza wersja Griezmanna w tym sezonie LaLigi

Łukasz Lewtak

1 września 2019, 14:45

Marca

65 komentarzy

Madrycka Marca analizuje dziś bardzo słaby występ Antoine'a Griezmanna na El Sadar. Był to jeden z najgorszych meczów Francuza w LaLidze. Podczas prawie całego spotkania były napastnik Atlético był wyłączony z gry. Dobitnie pokazują to statystyki.

W meczu z Osasuną Antoine Griezmann uczestniczył w najmniejszej liczbie akcji, odkąd trafił do Primera División. Był przy piłce zaledwie 30 razy. Tak słaby wynik osiągnął dotychczas tylko raz - w spotkaniu Atlético Madryt z Granadą w 2015 roku.

Poniżej akcje Griezmanna z meczów z Athletikiem (pierwsze od lewej), Betisem i Osasuną.

Poniżej heat mapa Griezmanna z meczów z Athletikiem (pierwsze od lewej), Betisem i Osasuną.

Poniżej podania Griezmanna z meczów z Athletikiem (pierwsze od lewej), Betisem i Osasuną.

Jak na razie Antoine Griezmann gra o wiele gorzej w meczach wyjazdowych Barçy niż na Camp Nou. Na San Mamés nie miał praktycznie żadnych okazji ani błyskotliwych akcji. W spotkaniu z Betisem ustrzelił dublet i poprowadził zespół do zwycięstwa. W Pampelunie nie był już jednak liderem. Wręcz przeciwnie - zupełnie zniknął i był niemal niewidoczny przez cały mecz. W żadnym momencie nie włączył się poważnie do gry na dłuższą chwilę i nie mógł nawet spróbować swojego szczęścia w akcjach bramkowych. Griezmann nie sprostał w sobotę oczekiwaniom, jakie mieli wobec niego kibice w związku z nieobecnością Leo Messiego i Luisa Suáreza.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Przy EV zawodnicy często okazują się słabi. Słaby się okazał Coutinho. Słaby teraz jest Griezman. Tylko czekać jak de Jong okaże się... słaby.

Za to trenera mamy wybitnego.

@AdolfVerloc strasznie marnuje zawodników treningi powinny być bardziej intensywne on bardziej stanowczy wszyscy grają presingiem przy odbiorze a nie np Messi chodzi, albo suarez gra się w 11 :P valverde nie potrafi z zawodników nic wyciągnąć nic :/
« Powrót do wszystkich komentarzy