Kwestia godzin, czyli podsumowanie porannych doniesień transferowych

Łukasz Lewtak

1 września 2019, 10:30

L'Equipe//Le Parisien/Le10Sport/Mundo Deportivo/RAC1/Radio France/Sport

116 komentarzy

W niedzielny poranek zdecydowana większość mediów sportowych zgodnie informuje, że transfer Neymara do Barcelony ostatecznie nie dojdzie do skutku.

Neymar

L'Equipe: Brazylijczyk podjął już decyzję, że zostanie w Paryżu. Neymr uznał, że niemożliwe jest to, aby Barcelona i PSG doszły do porozumienia w sprawie jego transferu. Napastnik poinformował już o tej decyzji swoją rodzinę.

Mundo Deportivo: Dziś Neymar wyjeżdża z reprezentacją Brazylii do Stanów Zjednoczonych i zdecydował już, że zostaje w PSG. Zawodnik przekazał taką informację paryskiemu klubowi. Napastnik zdał sobie sprawę, że negocjacje Barcelony z PSG zakończyły się. W piątek Katalończycy przekazali Neymarowi, że przeprowadzenie operacji nie będzie możliwe. Osoby z otoczenia Brazylijczyka również przyznają, że sprawa transferu zakończyła się.

Radio France, le10Sport, Le Parisien: W przyszłym roku Neymar ponownie będzie starał się odejść z PSG.

Sport: Neymar zaproponował dołożenie 20 mln euro z własnej kieszeni, aby spełnić wysokie oczekiwania finansowe PSG. Barcelona nadal nie wyklucza przeprowadzenia operacji. Dziś jutro jeszcze wiele może się wydarzyć.

Rafinha

Gerard Romero, RAC1: W ostatnich godzinach okienka transferowego Celta Vigo ma przeprowadzić ofensywę po Rafinhę. Aby móc pozwolić sobie na taką operację, klub z Balaídos musi jednak zrezygnować z jednego ze swoich zawodników. Natomiast Rafinha będzie musiał zgodzić się na obniżkę swojej pensji. Koszt transferu Brazylijczyka do Vigo ma wynieść około 10 milionów euro (płatność w dwóch ratach).

Fot. Kirił Wenediktow, soccer.ru / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

10mln za rafinhe to jakiś mało śmieszny żart. Za takie pieniądze wolę żeby został. Bardzo dobry zmiennik. Kolejnym plusem jeśli zostanie jest to że nasz głupi zarzad nie kupi kogos na jego miejsce za grube siano

@kamilp273

ma rok kontraktu i po 2 kontuzjach przez które zagrał ostatnio około 20 meczy.
adekwatna cena

@fenix1983 Dembele mało więcej zagral w ostatnim sezonie, kosztował 12x więcej, patrząc na ich grę to raczej powiedziałbym że przy tych chorych cenach to Dembele 10, a Rafinha 120
« Powrót do wszystkich komentarzy