Clement Lenglet: Takie rzeczy się zdarzają, ale w następnym meczu musimy zagrać lepiej

Ela Rudnicka

31 sierpnia 2019, 20:06

Marca

11 komentarzy

Clement Lenglet rozmawiał z mediami po dzisiejszym remisie z Osasuną.

Odczucia po meczu: Jestem trochę zły z powodu wyniku. Liczyliśmy na więcej, chcieliśmy wygrać. Takie rzeczy się zdarzają, ale trzeba coś z tym zrobić. Chcemy zagrać lepiej w następnym meczu.

Nerwy: Nie martwi mnie to, zawsze możemy to wszystko naprawić. Pierwsza połowa nie była w naszym wykonaniu najlepsza, zdecydowanie. Musimy dokładnie obejrzeć te 45 minut, żeby zobaczyć, co dokładnie się tam wydarzyło.

Rzut karny: Nie widziałem tej akcji w telewizji, ale to było zagranie blisko zawodnika. Piqué nie mógł zrobić nic, żeby odsunąć rękę. Trzeba uszanować decyzję arbitra.

Stracone punkty: Zdarzyło się to również Barcelonie w sezonie 2008/09. To prawda, że już dawno nie zaczęliśmy sezonu tak źle, ale przed nami wiele meczów, możemy jeszcze odrobić stratę punktów do pierwszych drużyn w tabeli.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie wiem, on mnie jakoś nie przekonuje. Niby poprawny ale chyba Big Sam w formie lepiej się prezentował...

Takie rzeczy się zdarzają...3 mecze 5 goli w plecy.

Jak mnie wku..... takie wypowiedzi to tracę szacunek do zawodnika

Chyba w b klasie się tak zdarza
Kolejny niewypał za 120 baniek

Problem jest taki że wy wszystkie pierwsze połowy tak zaczynacie zwłaszcza na wyjazdach już od 2 lat, więc kiedy w końcu wyciągniecie te wnioski ? !!!

ja tak sobie przed robotą wciskam na banie "jutro zetnę więcej róż, muszę zrobić normę w końcu" mija sierpień a ja dalej ani razu nie zrobiłem normy, nie ma co sobie zakładać, bo życie zweryfikuje xD

w nastepnym meczu widze manite! w koncu na zywo bede ogladac !

No shit Sherlock!