Leónardo: Neymar odejdzie, jeśli otrzymamy korzystną dla nas ofertę, teraz wszystko zależy od Barcelony

Ela Rudnicka

31 sierpnia 2019, 08:26

MD, COPE

100 komentarzy

Leónardo rozmawiał z dzienikarzami po tym, jak PSG pokonało wzoraj Metz. Dyrektor sportowy PSG odpowiedział na liczne pytania zw. z możliwym transferem Neymara do Barcelony.

- Nasza pozycja zawsze była jasna, wiadomo było, czego oczekujemy. Pierwszą pisemną propozycję Barcelony otrzymaliśmy 27 sierpnia, pięć dni przed zamknięciem okienka. Jesteśmy gotowi rozmawiać o innych piłkarzach, którzy mogliby zostać włączeni w operację, ale nie doszło do porozumienia. Nasza oferta nie została zaakceptowana.

- Czy dojdzie do kolejnych negocjacji? To zależy od Barçy, powinna złożyć kolejną ofertę. Nie daliśmy im na to żadnego terminu, naturalnym wydaje się 2 września, czyli dzień zamknięcia okienka.

- Żaden klub nie dysponuje wystarczającą kwotą, żeby kupić Neymara. Jeśli pojawi się zadowalająca nas oferta, będzie mógł odejść. W innym wypadku zostanie. On od początku zadeklarował, że chce odejść.

- Nie mieliśmy porozumienia z Barçą, dlatego też nie negocjowaliśmy z Dembélé. O ew. włączeniu w operację dowiedział się najprawdopodobniej 27 sierpnia, to nie była łatwa sytuacja.

- Neymar to wspaniały piłkarz. Nie znałem go, zanim przeszedł do Paryża. Cenię go za sposób bycia, to dobry chłopak, dużo przeszedł, a teraz jest gwiazdą futbolu. Taki zawodnik zawsze jest dla klubu ważny. Nasze relacje obecnie nie są jednak najspokojniejsze. (...) To będzie trudny sezon. Mamy sprawy do rozwiązania, zobaczymy, jak sobie z tym wszystkim poradzimy. Tak to wygląda.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

Wszystko tak jak przewidywałem na początku tej śmiesznej sagi. Niby jakieś podchody Barcy, ale nic konkretnego. Ciekawe czy się również zakończy tak jak myślałem... Neymar z ręką w nocniku pozostający w PSG. :D
« Powrót do wszystkich komentarzy