Borja Iglesias i Joel Robles jedynymi nieobecnymi w Betisie na mecz z Barceloną

Julia Cicha

22 sierpnia 2019, 20:30

Mundo Deportivo

3 komentarze

Napastnik Borja Iglesias i bramkarz Joel Robles to jedyni zawodnicy Betisu, którzy nie będą mogli zagrać w niedzielę z Barceloną. Pierwszy z nich jest kontuzjowany, a drugi pauzuje za sankcję.

Piłkarze kolejnego rywala Barçy wrócili dziś do treningów. W zajęciach nie uczestniczył jedynie wspomniany wcześniej Iglesias, który został na siłowni i kontynuował indywidualny program powrotu do zdrowia po skręceniu stawu skokowego w minioną niedzielę w meczu z Realem Valladolid.

Rubi z pewnością nie będzie też mógł skorzystać z usług Joela, który w spotkaniu pierwszej ligowej kolejki dostał czerwoną kartkę i będzie pauzował z powodu sankcji. Zastąpi go młody Hiszpan Dani Martin, a na ławce zasiądzie Carlos Marin pozyskany z Atlético.

Trener tym samym odzyskał Canalesa, który opuścił poprzedni mecz z powodu dolegliwości stawu skokowego, oraz Mandiego i Guardado. William Carvalho również poradził sobie z dolegliwościami, które pojawiły się po ligowym debiucie, w związku z czym Betis będzie miał do dyspozycji niemal pełną kadrę.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Z uwagi na możliwy sklad łatwy mecz to nie będzie. Szczególnie, że Betis po ostatniej kolejce również będzie chciał wygrać...

Już myślałem, że tytuł po hiszpańsku jak zobaczyłem to "y" :D