Gerard Romero: Zaryzykuję mówiąc, że Neymar ma 60% szans na przejście do Barcelony

Julia Cicha

22 sierpnia 2019, 18:00

Twitter

3 komentarze

Dziennikarz Gerard Romero z RAC1, zazwyczaj dobrze poinformowany w kwestiach dotyczących Barcelony i starający się publikować rzetelne informacje, odpowiedział na pytania kibiców na Twitterze. Nie mogło zabraknąć wypowiedzi o Neymarze. Poniżej przedstawiamy wpisy dziennikarza.

- Zaryzykuję, bo wiem, że mi to wypomnicie, ale uważam, że Neymar ma 60% na przejście do Barcelony i 40% na transfer do Realu.

- Rakitić wielokrotnie mówił, że chce zostać. Zobaczymy, czy brak miejsca w pierwszym składzie w poprzednim meczu coś zmieni. Na razie spokojnie.

- Jeśli Barcelona nie pozyska Neymara, teoretycznie nie sprowadzi innego napastnika.

- Mam wątpliwości, czy Ernesto Valverde zakończy sezon na stanowisku. Víctor Valdés na pewno nie może się doczekać, by go zastąpić. [wypowiedź ironiczna, o Valdésa zapytał kibic]

- Uważam, że sprawa Neymara nie przeciągnie się aż do 2 września, wszystko wyjaśni się wcześniej.

- Jeśli Rafinha przedłuży umowę, może odejść na wypożyczenie. Kontuzje w Barcelonie sprawiają jednak, że odejście Rafinhi może być utrudnione, jeśli Neymar nie trafi na Camp Nou.

- Uważam, że Neymar tak czy siak musi odejść z PSG, jeśli zostanie, trzeba będzie oczyścić jego wizerunek. Jego sytuacja w Paryżu jest bardzo zła. Sytuacja zmienia się z godziny na godzinę.

- Neymar musi zamknąć wiele ust i wrócić do bycia dawnym Neymarem z Barcelony.

- Relacjonowanie tej sprawy minuta po minucie nie jest proste, dlatego jednego dnia informujemy, że Neymar jest bliżej Barcelony, a innego, że dalej. W niektóre dni klub działa, a w inne nie. Ja przynajmniej staram się nikogo nie oszukiwać. 

- Luis Suárez nie zamierza odchodzić z Barcelony.

- Barcelona czeka na gest ze strony Neymara. 

- Dembélé ma niewielkie szanse na odejście z powodu kontuzji.

- Wydaje się, że przy tak dużej liczbie pomocników nie ma miejsca dla Riquiego Puiga. On nie chce odchodzić na wypożyczenie, musimy czekać.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

50 procent - albo przejdzie, albo nie

Wzorem Hajty liczył.

Obliczył z delty.