Wieczorny trening po raz kolejny bez udziału Leo Messiego

Ela Rudnicka

19 sierpnia 2019, 20:30

Marca, AS, Sport

7 komentarzy

Piłkarze Barcelony wzięli dziś udział w treningu o godzinie 18:30. W ćwiczeniach po raz kolejny nie wziął udziału Leo Messi, który cały czas leczy kontuzję mięśnia płaszczkowatego.

Kolejnym nieobecnym był Luis Suárez, który doznał kontuzji łydki podczas piątkowego meczu z Athletikiem i na pewno nie wystąpi w niedzielnym meczu z Betisem. Na zajęciach pojawili sie za to trzej piłkarze drużyny rezerw: Carles Pérez, Iñaki Peña i Ludovit Reis.

Leo Messi pracował dzisiaj indywidualnie przy udziale trenera przygotowania fizycznego. Zarówno on, jak i Ernesto Valverde nie chcą na siłę przyspieszać procesu rehabilitacji piłkarza. Nawet w obliczu kontuzji Luisa Suáreza nikt nie chce niepotrzebnie ryzykować.

Mimo wszystko szanse na udział Messiego w spotkaniu z Betisem są spore. Argentyńczyk ma w kolejnych dniach stopniowo dołączać do zajęć z pozostałymi zawodnikami Dumy Katalonii. AS podaje, że zawodnik pojawi się na treningu jutro lub w środę, kiedy odbędą się dwie sesje treningowe.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Powiem tak, mecz z Betisem będzie sprawdzianem dla Valverde. Kontuzjowani Suarez, Dembele, możliwe że Messi nie zagra od początku zatem zobaczymy jak on to wszystko ustawi. To że do wyjściowej jedynastki wróci Rakitić i Busquets jest niemal pewne ale bez skutecznego ataku będziemy odbijali się od muru obrony.

Oficjalnie nie będzie grał cały pozbywamy się Coutinho po czym nie mamy kim grać ku... mac ten zarząd powinien iść wisi. ..

Messi z Suarezem pewnie jadą razem na urlop XD

Dembele kontuzja 5 tygodni :(

Lider nie trenuje dalej ale to pewnie dlatego by nie jechać do Stanów, mówili eksperci z tej strony.

Bardzo dobrze nie ma co go przeciążać. Trzeba pamiętać że nie przepracował okresu przygotowawczego. A druzyna trenuje na co raz większych obrotach.