Mundo Deportivo: Barcelona chce pozostania Carlesa Péreza

Łukasz Lewtak

17 sierpnia 2019, 13:00

Mundo Deportivo

12 komentarzy

Carles Pérez może odejść z Barcelony za darmo przed 20 sierpnia, jednak, jak dowiedziało się Mundo Deportivo, na spotkaniu w piątek Éric Abidal i Ramón Planes przekazali agentowi napastnika Arturo Canalesowi, że kataloński klub chce pozostania zawodnika w zespole Blaugrany.

Barcelona oferuje Pérezowi odgrywanie podobnej roli, w jakiej w ubiegłym sezonie widzieliśmy Carlesa Aleñę. 21-letni napastnik byłby oficjalnie graczem Barçy B, ale byłby angażowany w przygotowania pierwszej drużyny i byłby często powoływany na spotkania zespołu Ernesto Valverde.

Carles Pérez byłby piątym napastnikiem pierwszej drużyny, jeśli nie przyjdzie Neymar, i pełniłby w ataku funkcję podobną do tej Malcoma w poprzednim sezonie.

Carles Pérez poleciał z pierwszym zespołem na tournée po Japonii i Stanach Zjednoczonych w lecie tego roku. Napastnik odpowiedział na zaufanie trenera dobrymi występami i dwoma golami w starciu z ekipą Vissel Kobe. W czwartek Pérez został powołany na piątkowy mecz z Athletikiem, co jest kolejnym dowodem na to, że Ernesto Valverde w niego wierzy. Młody napastnik otrzymał we wczorajszym spotkaniu piętnaście minut.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

On potrzebuje gry, wypożyczenie do klubu z La Ligi

Wczoraj się nie pokazał . Dla mnie to drugi Delofeu .

Po co ma zostać, żeby na skrzydle grał jak wczoraj? Kolejny zawodnik który zmarnuje się bo nie gra na swojej pozycji

Wczoraj slabiutko bardzo.

Mundo Deportivo: wladze Barcelony od kilku sezonow nie maja zadnego pomyslu na dlugoterminowy projekt pilkarski.

Dla mnie to moze nawet Tello wrocic, byleby zapieprzal po boisku.

Nie, po co? Niech go włączą w transfer Neymara razem z Messim, Semedo, Dembele i w ogóle całym składem.