Paris United: PSG wycenia Neymara na 200 mln i nie zmieni swoich żądań; Brazylijczyk może zostać w Paryżu

Łukasz Lewtak

15 sierpnia 2019, 17:33

Paris United

76 komentarzy

Paris United informuje, że PSG nie ma żadnego zamiaru obniżać swoich oczekiwań finansowych i już poinformowało Neymara, że jeśli do klubu nie wpłynie zadowalająca oferta, Brazylijczyk zostanie na Parc des Princes na kolejny sezon.

Paris Saint-Germain wycenia Neymara na ponad 200 milionów euro i nie ma zamiaru sprzedawać napastnika za mniejszą kwotę, mimo że sam zawodnik chce odejść z drużyny. Dyrektor sportowy paryżan Leónardo przekazał już Barcelonie, że jest gotowy zgodzić się na wymianę zawodników, ale tylko jeśli Barça zapłaci dodatkowo 100 milionów euro. Katalończycy nie mają zamiaru zgadzać się na takie warunki, natomiast PSG ani myśli obniżać swoich oczekiwań, ponieważ w przypadku odejścia Neymara chce jeszcze dodatkowo wzmocnić się na rynku, a ceny za piłkarzy są bardzo wysokie.

Według Paris United Leónardo uważa, że jeśli Neymar zostanie w klubie, jego relacje z kibicami mogą być normalne, szczególnie jeśli forma sportowa Brazylijczyka będzie optymalna. PSG zapewnia, że podjęło decyzję o tym, że twardo będzie trzymało się swoich żądań i jest gotowe na wszystkie konsekwencje z tym związane.

Fot. Kirił Wenediktow, soccer.ru / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

I oby tak zostało!!!! Powodzenia w Paryżu panie MoNeymarze! Przychylności trybun i zdrowej stopy życzę ;)
« Powrót do wszystkich komentarzy