Le Parisien: Stan prawej stopy Neymara powodem do niepokoju. "Ryzyko kontuzji jest bardzo duże"

Łukasz Lewtak

15 sierpnia 2019, 16:30

Le Parisien/Mundo Deportivo

52 komentarze

Dziennik Le Parisien informuje dziś, że jeśli Neymar wróci do gry, istnieje ryzko, że odnowi mu się kontuzja palca prawej stopy.

Brazylijczyk miał już liczne problemy z prawą stopą. Były dyrektor służb medycznych Paris Saint-Germain Éric Rolland podkreśla, że napastnik nadal będzie narażony na uraz tej części ciała. - Stopa Neymara jest zbyt szczupła i ryzyko nawrotu kontuzji jest bardzo duże - zapewnia.

Neymar doznał kontuzji piątej kości śródstopia w lutym 2018 roku, a w styczniu 2019 nastąpił nawrót urazu. Przez te problemy Brazylijczyk nie mógł zagrać w kluczowych meczach 1/8 finału Ligi Mistrzów z Realem Madryt i Manchesterem United.

Tuż przed tegorocznym Copa América Neymar ponownie doznał kontuzji, tym razem było to naciągnięcie, jednak problemy z prawą stopą pozostają dużym zmartwieniem piłkarza. Jego stan zdrowia każe więc postawić znak zapytania i zastanowić się, czy warto wydawać na Brazylijczyka gigantyczne pieniądze w końcówce letniego okienka transferowego. Na takie pytanie będą musiały odpowiedzieć sobie władze FC Barcelony.

Fot. Oleg Bkhambri / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Neymar nie jest tu potrzebny, a już na pewno nie za taki hajs jaki chce PSG niech go bierze Real albo niech siedzi w Paryżu

Nie dość że ryzyko to jeszcze zaślepiony u steru.

Jakby połamanej nie miał nogi to jego głowa jest większym problemem.

Jeśli jest w stanie zrobić sombrero to brać w ciemno

To co Brazylijski Turlacz o jednej nodze wyceniany jest na ponad 200 melonów?...
...a idź pan w ch.. i przyjdź pan w piątek!

O wiele więcej jest minusów niż korzyści z transferu Neymara, on już napisał tu swoją historię i nie będzie z niego już takiej pociechy

Abstrahując od całej otoczki Neymara jaką stworzył wokół siebie, telenoweli z transferem to szkoda gdyby ta kontuzja okazałaby się na tyle poważna, że nie mógłby już grać na wysokim poziomie. To też pokazuje jak kruchy jest zawód piłkarza. Jedno ostrzejsze wejście i może się okazać, że tyle lat treningów i poświęceń na marne.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Co z tego ze sie bedzie leczyl pol sezonu. Co z tego ze kosztuje krocie. Co z tego ze trzeba za niego dac wartosciowych zawodnikow. Co z tego ze sklad pelny i tak by wymieniac mozna. Wazne ze "magja bendzie na kamp noł".

Kij ze stopa. Oddac polowe skladu, doplacic 100 mln bo przeciez robi takie fajne wzwody i tak modnie wyglada. Potrzebujemy kogos kto zastapi Verme w gabinecie fizjo.
Neymar z jedna stopa i tak jest lepszy niz Dembe.

Raz piszą ze jest ok, raz że ma przejść operacje która załatwi sprawę ,dziś że ma chudą nogę, no to co będzie jutro?;)

Szczerze wierzę, że "nie zdążymy" wynegocjować właściwej ceny :)


Czyli po prostu nasz zarząd przejrzy na oczy. Może powinno poczytać komentarze na fcbarca.com :D

Mam nadzieję że przyjdzie, bardzo lubiłem jego magię. Jednak cena musi być adekwatna do wartości która bardzo spadła od czasu gdy odszedł

Ja ciągle mam nadzieję że go nie kupimy :)
konto usunięte

Odpowiedź jest prosta: nie warto

No to już serio nie wiem jakie mogą być plusy przyjścia Neymara do nas