Le Parisien: Stan prawej stopy Neymara powodem do niepokoju. "Ryzyko kontuzji jest bardzo duże"

Łukasz Lewtak

15 sierpnia 2019, 16:30

Le Parisien/Mundo Deportivo

52 komentarze

Dziennik Le Parisien informuje dziś, że jeśli Neymar wróci do gry, istnieje ryzko, że odnowi mu się kontuzja palca prawej stopy.

Brazylijczyk miał już liczne problemy z prawą stopą. Były dyrektor służb medycznych Paris Saint-Germain Éric Rolland podkreśla, że napastnik nadal będzie narażony na uraz tej części ciała. - Stopa Neymara jest zbyt szczupła i ryzyko nawrotu kontuzji jest bardzo duże - zapewnia.

Neymar doznał kontuzji piątej kości śródstopia w lutym 2018 roku, a w styczniu 2019 nastąpił nawrót urazu. Przez te problemy Brazylijczyk nie mógł zagrać w kluczowych meczach 1/8 finału Ligi Mistrzów z Realem Madryt i Manchesterem United.

Tuż przed tegorocznym Copa América Neymar ponownie doznał kontuzji, tym razem było to naciągnięcie, jednak problemy z prawą stopą pozostają dużym zmartwieniem piłkarza. Jego stan zdrowia każe więc postawić znak zapytania i zastanowić się, czy warto wydawać na Brazylijczyka gigantyczne pieniądze w końcówce letniego okienka transferowego. Na takie pytanie będą musiały odpowiedzieć sobie władze FC Barcelony.

Fot. Oleg Bkhambri / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

No to już serio nie wiem jakie mogą być plusy przyjścia Neymara do nas

@GeraltzKatalonii plusy ujemnie

@GeraltzKatalonii obejrzyj sobie skroty naszej ostatniej zwycieskiej kampanii w LM to zobaczysz jakie moga byc plusy

@Culé10 chłopie przestań żyć przeszłością

@Culé10 Potrzeba więc ludzi którzy postraszą grą a nie nazwiskiem i wyczynami pozaboiskowymi. Zresztą klubowi lekarze też mają od cholery swojej roboty, Neymar im niepotrzebny, jeszcze nie doszli do siebie po odejściu Vermy.

@GeraltzKatalonii plus będzie taki że, hopefully, pozbędziemy się dzięki wymianie Rakitica i Coutinho - Neymar gorzej od Cou grał nie będzie, a Rakitica czas minął już dawno.

@jjj01 od Coutinho nie da się grać gorzej on wygląda jakby chciał popełnić samobójstwo na boisku zero charakteru i energi

@patry295 ryzyko jest duze zgodze sie ale uwazam ze warte podjecia, gosc bedzie super zmotywowany zeby pokazac wszystkim ze sie mylili, nawet jak na Brazylijczyka ma jeszcze 3lata porzadnego grania :-P

@slayer masz racje lepszy Dembele ktory gra na Playu i lapie kontuzje w najwazniejszej fazie sezonu zawsze :-D

@Culé10 ta, skróty sprzed ponad 4 lat kiedy Neymar miał 23 lata i był bez żadnych kontuzji, jednym z najlepszych na świecie. Zejdź na ziemię.

@Culé10 Neymar łapie kontuzje w najważniejszej fazie sezonu. Zawsze ;) wychodzisz na hipokryte teraz.

@Culé10 skąd wiesz czy będzie super zmotywowany czy nie? Co to jest za argument w ogóle. Skąd możesz wiedzieć ile lat może jeszcze Neymar grać i czy ominą go kontuzje, które ostatnio się wciąż za nim ciągną? Kadra jest kompletna i mamy przesyt w ataku. Nie mówiąc już o tym, że koszty pozyskania Neymara będą astronomicznie duże. Ryzyko finansowe jest ogromne, a pozytywy sportowe wątpliwe. To nie jest FIFA czy PES. A pewnie nikt by tu nie chciał, aby taki Neymar potem się odbił czkawką, bo nazwiska nie grają. Zrozumcie to w końcu ludzie

@patry295 mamy przesyt w ataku :-P
« Powrót do wszystkich komentarzy