Pedro: Gerard Piqué jest obecnie najlepszym środkowym obrońcą na świecie

Dariusz Maruszczak

14 sierpnia 2019, 18:30

Mundo Deportivo, Instagram

36 komentarzy

Były skrzydłowy Barcelony Pedro Rodríguez za pośrednictwem mediów społecznościowych sprostował interpretację swoich słów z konferencji prasowej przed meczem Chelsea z Liverpoolem o Superpuchar Europy. Media uznały, że według piłkarza Sergio Ramos i Virgil van Dijk to dwaj najlepsi środkowi obrońcy na świecie.

Chciałbym wyjaśnić wszystkim osobom śledzącym mój profil, że wczoraj na konferencji prasowej przed finałem nie powiedziałem, że dwoma najlepszymi środkowymi obrońcami są Ramos i van Dijk, co pojawiło się w niektórych mediach.

Odpowiedziałem na pytanie na temat różnic, jakie widzę między nimi. Określiłem tych dwóch piłkarzy ze względu na ich umiejętności, stwierdzając, że obaj są w dobrej formie.

Natomiast jeśli zapytacie mnie, kto jest najlepszy, gdybym musiał wybrać jednego, wskazałbym na Piqué, ponieważ uważam, że z wciąż grających obrońców jest obecnie najlepszy. Najlepszym stoperem, z którym grałem i który najbardziej mi się podobał, zawsze był Puyol.

Chciałem tylko to wyjaśnić, ponieważ pojawiło się wiele komentarzy, które nie pasują do tego, jak się wyraziłem. Teraz czas skupić się na dzisiejszym meczu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Chyba lekko go poniosło

@kamillek88
Ze względu na wiek może i nie TOP 1 ale TOP 2 owszem.
« Powrót do wszystkich komentarzy