Cristiano Ronaldo: Leo Messi to wspaniały piłkarz, ludzie nigdy o nim nie zapomną

Ela Rudnicka

13 sierpnia 2019, 13:30

Sport

105 komentarzy

Cristiano Ronaldo w dokumencie "The Making Of" przygotowywanym przez platformę DAZN wypowiedział się m.in. nt. Leo Messiego.

Różnice między nim a Leo Messim: Różnica polega na tym, że ja grałem w różnych klubach i wygrywałem z nimi Ligę Mistrzów. Sześć razy z rzędu byłem najlepszym strzelcem tych rozgrywek. Nie ma wielu piłkarzy, którzy mieliby pięć tytułów Ligi Mistrzów, dlatego też myślę, że identyfikuję się z tymi rozgrywkami.

Leo Messi: To wspaniały zawodnik, będzie zapamiętany nie tylko przez zdobyte przez niego Złote Piłki, ale przez to, że zawsze, rok po roku, jest jednym z najlepszych, tak samo jak ja.

Zidane: Sprawił, że poczułem się wyjątkowy. Nie zmienił sposobu mojej gry. Pozostałem tym samym zawodnikiem. Oczywiście bardzo mi pomógł. Szanowałem go jako osobę, a kiedy został moim trenerem, poznałem go lepiej i polubiłem go jeszcze bardziej. Za to, jaki jest, jak się wypowiada i jak mnie traktował.

Forma: Dużo kosztuje utrzymanie odpowiedniego poziomu i bycie na szczycie. Moje atletyczne i smukłe ciało nie spadło z nieba. Mówię to w żartach, ale jest w tym trochę prawdy. Za tymi tytułami kryje się dużo pracy. Pracuję najpierw po to, żeby wygrywać z drużyną, co później pomaga w zdobywaniu nagród indywidualnych. Wstaję rano, żeby trenować i coś osiągnąć, a nie tylko po to, żeby zarobić pieniądze. Ich akurat mi nie brakuje, dzięki Bogu. Chcę wywalczyć sobie miejsce w historii futbolu, wygrywać jeszcze więcej.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Szanuje chłopa od dawna ,oczywiście w Realu mnie irytował bo Barce uwielbiam nie zależnie od wyników, choć ostatnie lata dają nam wszystkim kibicom popalić , oczywiście mówię tu o LM gdzie niestety doznalismy już conajmniej 4 upokorzeń. Uwielbiam Leo i być może nie każdy się ze mną zgodzi ale wydaje mi się że tego możemy tylko żałować że Messi nie ma takiej cechy charakteru jak ten grajek, czyli pazernośći na te trofea , tego w.......enia jak Barcelonie nie idzie, Ronaldo to dla mnie o wiele słabszy piłkarz ale mentalnośc ma typowego zwyciężcy i nie przypadkowo wygrywał LM tyle razy czy też doprowadził naprawde mizerną reprezentacje do ME. Niestety nie mozna mieć wszystkiego gdyby nie Leo pewnie też wielu Mistrzostw Hiszpani czy LM by nie było.

@rebelniak to prawda piłkarsko Messi jest poziom wyżej jednak jeśli chodzi o nastawienie psychiczne tutaj Ronaldo wygrywa

@rebelniak ile razy i gdzie Messi doprowadził klub i reprezentacje?!

@rebelniak doprowadził mizerną reprezentację do ME - a to dobre :D :D :D

@nitey a co, nie?

@nitey ME? a nie MŚ?
« Powrót do wszystkich komentarzy