Cristiano Ronaldo: Leo Messi to wspaniały piłkarz, ludzie nigdy o nim nie zapomną

Ela Rudnicka

13 sierpnia 2019, 13:30

Sport

105 komentarzy

Cristiano Ronaldo w dokumencie "The Making Of" przygotowywanym przez platformę DAZN wypowiedział się m.in. nt. Leo Messiego.

Różnice między nim a Leo Messim: Różnica polega na tym, że ja grałem w różnych klubach i wygrywałem z nimi Ligę Mistrzów. Sześć razy z rzędu byłem najlepszym strzelcem tych rozgrywek. Nie ma wielu piłkarzy, którzy mieliby pięć tytułów Ligi Mistrzów, dlatego też myślę, że identyfikuję się z tymi rozgrywkami.

Leo Messi: To wspaniały zawodnik, będzie zapamiętany nie tylko przez zdobyte przez niego Złote Piłki, ale przez to, że zawsze, rok po roku, jest jednym z najlepszych, tak samo jak ja.

Zidane: Sprawił, że poczułem się wyjątkowy. Nie zmienił sposobu mojej gry. Pozostałem tym samym zawodnikiem. Oczywiście bardzo mi pomógł. Szanowałem go jako osobę, a kiedy został moim trenerem, poznałem go lepiej i polubiłem go jeszcze bardziej. Za to, jaki jest, jak się wypowiada i jak mnie traktował.

Forma: Dużo kosztuje utrzymanie odpowiedniego poziomu i bycie na szczycie. Moje atletyczne i smukłe ciało nie spadło z nieba. Mówię to w żartach, ale jest w tym trochę prawdy. Za tymi tytułami kryje się dużo pracy. Pracuję najpierw po to, żeby wygrywać z drużyną, co później pomaga w zdobywaniu nagród indywidualnych. Wstaję rano, żeby trenować i coś osiągnąć, a nie tylko po to, żeby zarobić pieniądze. Ich akurat mi nie brakuje, dzięki Bogu. Chcę wywalczyć sobie miejsce w historii futbolu, wygrywać jeszcze więcej.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Cristiano jak ty mądrze gadasz jak odeszles od prześcieradel :p widocznie jak odeszli on i Jose to mogą powiedzieć co myślą bez konsekwencji

@Imperius1992 o ile pamiętam to Cristiano zawsze mówił o Leo tylko dobrze i stawiał się u jego boku że obaj są najlepsi. Nigdy nie słyszałem, żeby powiedział coś źle na Leo także dzięki za #fakenews

@Lucassito o czym ty mówisz jaki fake news?zawsze uważał że to on jest najlepszy w ogóle w historii futbolu i basta. A jak odszedł z Realu zaczął zmieniać ton i wtedy stawiać siebie i Leo na równi. I gdzie napisałem że pisał coś złego o Leo? No właśnie, nie napisałem

@Imperius1992 Odeszłeś, powiadasz? Ciekawe :)

@Czajka90 hmm?? Nie czaje o co ci chodzi?

@Imperius1992 Chodzi o to, że poprawną formą jest odszedłeś. Pozdrawiam.

@Czajka90 ty no faktycznie błąd :) dzięki
« Powrót do wszystkich komentarzy