Kwestia godzin, czyli podsumowanie porannych doniesień transferowych

Julia Cicha

8 sierpnia 2019, 11:30

101 komentarzy

Dziś zamyka się okienko transferowe w Anglii, w związku z czym maleją szanse na powrót Philippe Coutinho do Premier League. Media donoszą również, że Real naprawdę interesuje się Neymarem.

Ruqui Puig

El Periódico de Aragón: Wiele klubów interesuje się wypożyczeniem pomocnika, a jednym z nich jest Real Saragossa. Drużyna wie, że operacja byłaby skomplikowana, bo musi konkurować z zespołami z Primera División, ale uważa, że jej zaletą jest styl gry. Dodatkowo Real zapewnia, że Puig dostałby w Saragossie bardzo dużo minut.

Philippe Coutinho

Sport: Negocjacje z Tottenhamem upadły, a sam zawodnik i tak nie był zbyt zachwycony tą perspektywą. Coutinho wie, że odejdzie z Barcelony w tym okienku niezależnie od tego, czy na Camp Nou wróci Neymar. Woli grać gdzieś, gdzie będzie czuł się lepiej. Jego agenci pracują nad znalezieniem mu nowego zespołu, choć niewiele ekip jest stać na opłacenie jego pensji. Juventus i Bayern obserwują sytuację i mogą być jedynymi opcjami po zamknięciu okienka transferowego w Anglii. Na razie ani Barca, ani Coutinho nie planują jego pozostania w klubie.

Fabrizio Romano: Agenci piłkarza ponownie zaoferowali go Arsenalowi, ale klub nie jest zainteresowany.

Neymar

Sport: PSG blokowało wszystkie negocjacje z Barceloną i szukało klubu, który mógłby kupić Neymara. Okazał się nim Real Madryt. Tylko publiczna wypowiedź zawodnika może zmienić sytuację. Przez miesiąc Francuzi odrzucali propozycje Barçy, by, jak się okazuje, negocjować w tym czasie z Realem. Katalończycy mają informacje z pierwszej ręki, że Neymar został zaoferowany również Manchesterowi United i Juventusowi, ale oba zespoły odrzuciły tę propozycję. 

AS: Barcelona uważa, że jedynie publiczna deklaracja Neymara może doprowadzić do poważnych negocjacji z PSG. Barça jest pewna trzech rzeczy: zawodnik nie zostanie w Paryżu, PSG nie chce, by wrócił na Camp Nou, i próbuje sprzedać go do Realu. Juventus i Bayern nie są zainteresowani tym transferem. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zrobić wszystko aby wypożyczyć Puiga i Alene.
Młodzi zawodnicy potrzebują minut na boisku.
Puig w 3 lidze się nie rozwinie.
konto usunięte

@szymonadamczak34 chyba zrobić wszystko, żeby Puig był pierwszym zmiennikiem w każdym meczu!
« Powrót do wszystkich komentarzy