Leo Messi: W tym sezonie powalczymy razem o wszystkie trofea

Radek Koc

4 sierpnia 2019, 22:40

Marca

22 komentarze

Przed rozpoczęciem spotkania z Arsenalem nastąpiła tradycyjna prezentacja drużyny Barcelony. Największe owacje zebrał Leo Messi, który wygłosił przemowę do kibiców. Kilka słów skierował do nich również trener Ernesto Valverde.

- Ciężko jest dzisiaj powiedzieć cokolwiek po zeszłym sezonie, ale nie żałuję niczego. Powtórzę to samo, co powiedziałem rok temu. Wierzę w tę kadrę, w tych piłkarzy i w ten sztab szkoleniowy. Nie mam żadnej wątpliwości, że w tym sezonie znowu wszyscy razem powalczymy o wygranie wszystkiego. 

- Zeszły sezon zakończył się dla nas dość gorzko ze względu na samą końcówkę. Musimy jednak docenić zwycięstwo w LaLidze. Ósmy tytuł w ciągu ostatnich jedenastu lat. Dla każdego klubu oznaczałoby to ogromne osiągnięcie. Dla nas to również bardzo ważne. Wszyscy dobrze wiemy, że ten klub zawsze walczy o wszystko i w tym sezonie nie będzie inaczej. Jesteśmy pełni nadziei i ochoty do wygrywania. Mamy nadzieję, że nasi kibice również. Visca el Barça i visca Catalunya! 

Ernesto Valverde

Za nami sezon, w którym wygraliśmy i przegraliśmy. Chcemy wygrywać zawsze i dedykować naszym kibicom te zwycięstwa. Nie mogliśmy lub nie potrafiliśmy tego zrobić w końcówce zeszłej kampanii. Teraz rozpoczynamy nowy sezon i damy z siebie wszystko. Chcemy, aby kolejny maj przebiegł tak, jak ten ostatni i abyśmy zdołali wygrać cztery trofea. Możemy tego dokonać przy waszym (kibiców) wsparciu i dzięki talentowi naszych piłkarzy. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Puchar Gampera już jest :D
« Powrót do wszystkich komentarzy