Edmilson: Neymar może w przyszłości zająć miejsce Leo Messiego

Radek Koc

4 sierpnia 2019, 13:00

AS

22 komentarze

Były gracz Barcelony Edmilson zabrał głos w sprawie problemów Neymara i jego ewentualnego powrotu do katalońskiego klubu. 

- Barcelona już planuje przyszłość po tym, jak Messi zakończy swoją karierę. Przed Argentyńczykiem wciąż jeszcze kilka dobrych lat gry, ale za jakiś czas Neymar może zająć jego miejsce. To wielki piłkarz, ale musi poprawić swoją mentalność. 

- Neymar musi się skoncentrować na swojej grze. W ostatnich dwóch sezonach prześladowały go kontuzje i rozegrał słabe mistrzostwa świata. PSG wygrało ligę, ale z całą pewnością nie były to najlepsze lata Neymara. 

- W Paryżu rozpoczął dobrze. Mógł liczyć na swojego ojca. Nie wiem, co się stało później... Uważam, że Neymar może grać w każdym klubie na świecie. Kibice są szczęśliwi, kiedy gra dobrze i strzela gole. Nie zawsze jednak pokazuje pełnię swoich umiejętności. 

- W kadrze Barcelony jest obecnie wielu znakomitych piłkarzy. Jeśli ściągną Neymara z powrotem, będą musieli zdecydować, kto zagra. Sprowadzili Griezmanna, a wcześniej przybyli Dembélé i Coutinho. Neymar to wielki zawodnik i musi się zastanowić, jakie miejsce będzie dla niego najlepsze. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mówienie o Neymarze jako następcy Messiego już dawno przestało być zabawne. Money nigdy nim nie był i nie będzie! To rozkapryszony dzieciak, dla którego liczy się tylko kasa i dobra zabawa. Unzué kiedyś pokłócił się z Neymarem właśnie o to. Jemu w głowie zabawa, a nie gra w piłkę. Piłkarzem jest niesamowitym robi ogromną różnicę na boisku, ale dla niego w wieku 27 lat już za późno na zastąpienie kogokolwiek, a co dopiero Messiego... z czym do ludzi... Nie do mnie należy decyzja, ale ja w Barcelonie go już nie chcę, a zarząd zrobi co będzie chciał. Pamiętajcie to nie Barcelona potrzebuje Neymara tylko Neymar potrzebuje Barcelony.

@maciejo_5 100% racji Ziomuś!
« Powrót do wszystkich komentarzy