Co słychać u ex-barcelonistów? [ANKIETA]

Redakcja

6 sierpnia 2019, 13:00

30 komentarzy

Już w październiku startujemy ze starym-nowym cyklem "Co słychać u ex-barcelonistów?", w którym będziemy opisywać, jak radzą sobie w nowym otoczeniu piłkarze, którzy kiedyś lub całkiem niedawno występowali w bordowo-granatowych barwach.

Za reaktywację cyklu odpowiedzialny jest Piotr Guziński, czyli ViscaBarca123, który kilka dni temu na Rambli w komentarzu poinformował wstępnie o całej sprawie. Artykuły będą pojawiały się w odstępie dwumiesięcznym. Przez ten czas ViscaBarca123 będzie śledził grę wybranych zawodników, aby potem przedstawić ją w opiniotwórczym tekście. Jednym z głównych założeń cyklu jest zaproszenie Was do wzięcia aktywnego udziału w tworzeniu treści. Stanie się to za pomocą ankiety wielokrotnego wyboru, w której każdy Użytkownik będzie mógł wybrać zawodników, którzy jego zdaniem powinni znaleźć się w najbliższym zestawieniu. Dwudziestu pięciu ex-barcelonistów z największą liczbą głosów zostanie uwzględnionych w najbliższym artykule.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie!

--->   LINK DO ANKIETY  <---

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Specjalnie nie zaznaczam Neymara, bo liczę że będzie można o nim pisać jako o piłkarzu Barcelony :)

Zaznaczyłem Ardę Turana - może niedługo poczytamy o jakiejś ciekawej rozróbie z użyciem broni pod kebabem xD

Poszło.
Mam nadzieję, że chociaż część zawodników których zaznaczyłem będzie w artykule, bo chciałbym zobaczyć jak radza sobie Ci młodzi, którzy mieli zostać gwiazdami Barcy a odeszli gdzie indziej

Tak mnie zastanawia, po co dawac tutaj zawodnikow ktorzy albo wlasnie odeszli, albo graja w znanych klubach, albo jak Villa czy Iniesta ostatnio grali przeciw Barcelonie? Przeciez wiadomo ze 80% trj strony wybierze po nazwiskach ktore znaja. Ja faktycznie wole sie dowiedziec co u takiego Gumbau albo Muniesy zamiast Pedro...

Chciałbym co nie co dowiedzieć się o Gai Assulin. Swego czasu był nazywany izraelskim Messim.

Dodane. :) Chętnie poczytam o tych, którzy może jeszcze kiedyś wrócą.

Po co mi wiedzieć co słychać u Bellerina?Gnije w Arsenalu.A po pierwsze z niego taki Barcelonista jak ze mnie biskup,cały czas składa deklaracje ze Arsenal i Londyn to jego dom a do Barcelony nigdy nie wróci.Zreszta chyba nie zagrał ani jednego meczu w pierwszym składzie więc to tez jest argument ze nie jest Barcelonista,bo przez La Masie przewinęły się setki tysięcy/miliony zawodników a Bellerin jest tylko jednym z nich.Bardziej bym wolał wiedzieć co słychać u naszych byłych "wspaniałych"golkeaperów-Bonano, Rustu i Dutruela :)

Saviola, riquelme, rochemback, Bonano, christanval i de la pena????

Czyhrynski miał być wielką gwiazda , ciekawe co i niego ?

Ricardo Quaresma? Maxi Lopez? Icardi?

Cillessen i Dmytro Czyhrynski zostali dodani do ankiety. @xaviorek6 @Marco87

@xaviorek6 Jakimś cudem o nim zapomniałem. :)

A gdzie Jasper Cillessen?

@Yoshi94 Dokładnie, też mam nadzieję że tak będzie, bo jednak o tych starszych, bardziej doświadczonych i grających w mocniejszych ligach dużo częściej się słyszy, aniżeli tych młodszych. Np. o takim Dongou to nie słyszałem nic dawno, a przecież świetnie się zapowiadał.

Prawda jest taka, że pomysł niezły, ale ankieta raczej niepotrzebna :D jeśli chcę sprawdzić, co z poszczególnymi piłkarzami, to wpisuję w Google jego nazwisko i mi wyskakuje, co się z nim dzieje. Ale gratuluję chęci.

Thiago, Neymar, Iniesta, Grimaldo i najlepiej odrazu wszystkich xD

@G9 bo seria artykułów nie będzie raczej wydana w przeciągu miesiąca tylko rozłożona na wiele lat, po prostu zaznacz tych, którzy cię najbardziej interesują.

@Tatazolwinia afellay

@bartekkaczmarek Ja bym dodał Soichkov, Popescu, Hagi, Jose Mari, Albert Ferrer, Sergi Barjuan itd...

Tak się zastanawiałem i w sumie to żaden mnie nie interesuje :) jak już coś ciekawego się u nich dzieje to jest to widać po dobrym występie lub strzelonym golu itd

I'm simple man - I see Douglas I click plus.

Co u Neymara? Neymar dalej wspomina remontadę z PSG i wydzwania do Bartka

Szkoda, że nie będzie to cykl o wszystkich byłych piłkarzach Barcelony.

No to oczywiście Neymar :D

David Villa, Bartra, Iniesta, Cucurella, Alves i Denis. Oby się załapali:)

@ViscaBarca123 Dzięki! Już pędzę zagłosować na Dmytro!

Po przeczytaniu tytułu myślałem, że mamy pisać w ankiecie co u nich słychać.

Douglas - 100% ankietowanych

Czemu w ankiecie nie ma Dmytro Czyhrynskiego? Czyżby już był bohaterem cyklu "Co słychać u ex-barcelonistów?" i to przeoczyłem?

Kurdebele, trochę się ich przewinęło.