RAC1: Barcelona osiągnęła wstępne porozumienie z Zenitem w sprawie transferu Malcoma

Dariusz Maruszczak

31 lipca 2019, 13:24

RAC1

114 komentarzy

Negocjacje Barcelony z Zenitem w sprawie Malcoma wydają się zmierzać ku końcowi. Katalońska rozgłośnia RAC1 poinformowała, że kluby osiągnęły wstępne porozumienie.

Według tych doniesień Zenit zapłaci Barcelonie za sprzedaż Malcoma 40 milionów euro. Dodatkowo rosyjski klub zobowiązał się do przelania na konto Blaugrany 5 milionów w przypadku spełnienia określonych warunków. Przypomnijmy, że według katalońskich mediów Barça wymagała właśnie takich kwot za wyrażenie zgody na odejście Brazylijczyka. 

Informacje RAC1 potwierdzają inne media, między innymi Cadena COPE, Catalunya Radio czy Sky Sports. Z kolei dziennikarz Adria Albets podaje, że Malcom pożegnał się już z niektórymi kolegami z Barcelony. Ostatnie doniesienia wskazywały, że skrzydłowy szybko doszedł do porozumienia z Zenitem w sprawie warunków kontraktu. Wedle tych informacji Malcom miałby zarabiać w Rosji 6 milionów euro netto rocznie, a zatem więcej niż jego wynagrodzenie w zespole Blaugrany. Żaden z pozostałych klubów zainteresowanych 22-latkiem nie był mu w stanie tyle zaoferować.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ile dokładnie kosztował Malcolm?
Pamiętacie?
« Powrót do wszystkich komentarzy