Oficjalnie: Xavi Simons odchodzi z FC Barcelony!

Julia Cicha

23 lipca 2019, 12:44

Twitter

190 komentarzy

Xavi Simons poinformował właśnie za pośrednictwem Twittera, że odchodzi z FC Barcelony. Gerard Romero podaje, że młody zawodnik może trafić do PSG. Poniżej przedstawiamy całe oświadczenie Simonsa.

Zostawiam część mnie w Barcelonie, a część Barcelony zawsze będzie ze mną.

To trudny dzień, bo nikt nie lubi się żegnać, szczególnie z miejscem, które było twoim domem, rodziną i życiem, od kiedy byłeś mały. Nigdy nie zapomnę momentu, w którym 9 lat temu po raz pierwszy założyłem koszulkę Barcelony. Zrobiłem to jako gracz prebenjaminu i było to dla mnie spełnieniem marzeń. 

Przez cały ten czas świętowałem wiele zwycięstw, cierpiałem też przy każdej porażce. Dorastałem i uczyłem się na każdym doświadczeniu. Przez te lata miałem ogromne szczęście i byłem otoczony najlepszymi możliwymi osobami: kolegami z zespołu, trenerami i ludźmi pracującymi w La Masii, których celem było, by niczego nam nie brakowało. 

Choć mam dopiero 16 lat, czułem ciepłe uczucia ze strony setek tysięcy kibiców, którzy mnie dopingowali i motywowali do dalszej poprawy i nauki, bym mógł pewnego dnia zagrać na Camp Nou.

Wszystkim wam mogę powiedzieć jedynie dziękuję, dziękuję, dziękuję z serca. Nigdy nie zapomnę tego, co przeżyliśmy razem, i na zawsze zapamiętam chwile, które przeżyłem od momentu, w którym zacząłem bronić tych barw. 

Teraz zaczynam nową, emocjonującą przygodę poza Barceloną. ale nie mogłem pożegnać się, nie mówiąc wam, że ten klub, jego pracownicy i kibice na zawsze będą mieli specjalne miejsce w moim sercu. 

Forca Barca!

Xavi Simons

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Chłopaczek ma 16 lat a napisał taki list jakby conajmniej 16 lat grał w pierwszej drużynie :D :D
konto usunięte

@grubiorz uj mu w przełyk

@mysloner dokładnie! Nie podoba się? Tam są drzwi!

@grubiorz Wszystkie jego tweety czy takie właśnie listy piszą mu doradcy medialni Simmons to tylko produkt który po mistrzowsku jest promowany i wyciskają z niego każdego centa I trzeba przyznać ze znają się na tym co robią

@maroon Domyślam się, że
16-latek sam takiego listu nie napisał. Nawiązywałem raczej do tego, że Xavi czy Iniesta nie napisali takiego "wyciskacza łez" co ten chłopak. Oj tak! Marketingowo to on się sprzedaje nieźle! Ciągnie wilka do lasu - Psg to dla Niego idealne miejsce! :)
« Powrót do wszystkich komentarzy