Kwestia godzin, czyli podsumowanie porannych doniesień transferowych

Julia Cicha

23 lipca 2019, 10:30

59 komentarzy

Barcelona rozgrywa dziś swój pierwszy mecz w presezonie, więc media opublikowały nieco mniej plotek transferowych. Można jednak przeczytać m.in. o Davidzie Alabie i Rafinhi.

David Alaba

Sport Bild: Bayern nie będzie prowadził żadnych negocjacji i nie rozważa sprzedaży obrońcy. Ojciec i zarazem agent zawodnika ma utrzymywać kontakty z Barceloną, by w ten sposób zapewnić synowi lepszą umowę z obecnym klubem. 

Ousmane Dembélé

Mundo Deportivo: Barça i Bartomeu uważają, że Francuz nie jest na sprzedaż i że jest lepszym piłkarzem od Neymara. PSG mogłoby jednak zaakceptować wymianę. Dembélé dobrze czuje się na Camp Nou, gdzie ma wokół siebie wielu rodaków. 

Rafinha

Mundo Deportivo: Pomocnik wie już, że nie ma żadnych szans na grę w Barcelonie w przyszłym sezonie. Rozmowy Rafinhi z Valencią trwają. Barça liczy na zarobek rzędu 15-16 milionów euro, wliczając zmienne, i przyznaje, że negocjacje posunęły się do przodu.

Malcom

Il Messaggero: Pośrednik zaoferował Malcoma Romie. Nie był to agent zawodnika, ale starano się, by włoski zespół zapomniał o wydarzeniach sprzed roku, gdy Malcom odrzucił możliwość gry w Romie. Dziennik dodaje, że napastnika zaoferowano również Napoli.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Śmieszny jest ten Pan Bartomeu. Dembele to dobrze zapowiadający sie grajek, ale na razie nie wskoczył na poziom Neymara. I mówienie, ze Francuz jest lepszym piłkarzem, nie za dobrze świadczy o Prezydencie Barcy.

@H14 Świadczy bardzo dobrze, bo broni swoich piłkarzy. Każda inna wypowiedź to strzał w stopę.

@glonojadojad Jeżeli tak ma bronić swoich piłkarzy to niech sie w ogóle nie odzywa. Dembele pod żadnym względem nie jest lepszym pilkarzem od Neymara.
« Powrót do wszystkich komentarzy