Ojciec Griezmanna: Już w tamtym roku chciałem, żeby Antoine został zawodnikiem Barcelony

Ela Rudnicka

21 lipca 2019, 19:45

Sport

14 komentarzy

Ojciec Antoine'a Griezmanna Alain udzielił wywiadu Barça Inside. Poniżej prezentujemy fragmenty wypowiedzi Francuza. 

Transfer Antoine'a do Barcelony: To coś wspaniałego. Barcelona to najlepszy z najlepszych klubów. Kibicuję mu od czasów Cruyffa, Stoiczkowa i innych wspaniałych piłkarzy. To klub, który naprawdę robi wrażenie, gigantyczny, fantastyczny. Brakuje mi słów, żeby opisać, jak się teraz czuję.

O tym, jak czuł się przed ogłoszeniem transferu: Bardzo się stresowałem, w piłce nożnej nic nigdy nie jest pewne. Ulżyło mi, kiedy Antoine podpisał kontrakt. Powiedziałem sobie wtedy: „wreszcie!”, bo to wszystko od początku było skomplikowane.

Jak jego syna przyjmą na Wanda Metropolitano: Nie boję się o to, ponieważ, tak jak już mówił Antoine, to na boisku się gra. Nauczył się na swoich błędach, wie o tym, ale decydujące jest to, co dzieje się na placu gry.

La Decisión: Kiedy w ubiegłym roku podejmował decyzję, chciałem, żeby wybrał Barcelonę, na 200%. To była jednak jego decyzja, jest profesjonalistą.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Lepiej, żeby przymknęli dziób i nawet nie wspominali co się wydarzyło rok temu. Nowy sezon, nowa drużyna, zapominamy i tyle. xd
« Powrót do wszystkich komentarzy