Thomas Tuchel: Sytuacja między mną a Neymarem jest jasna, teraz to sprawa klubu

Łukasz Lewtak

20 lipca 2019, 23:02

Sky Sports/Sport

6 komentarzy

Po meczu towarzyskim z Norymbergą trener Paris Saint-Germain Thomas Tuchel podkreślił, że będzie traktował Neymara jak każdego innego piłkarza zespołu, dopóki nie otrzyma innego polecenia od klubu.

- Neymar jest częścią zespołu i w niedzielę będzie z nami trenował. Sytuacja między nim a mną jest jasna i teraz to sprawa pomiędzy Neymarem a klubem - podkreślił Thomas Tuchel w wypowiedzi dla Sky Sports.

- Zawsze jest dla mnie rozczarowujące, kiedy zawodnik przyjeżdża zbyt późno, ale sytuacja pomiędzy mną a Neymara jest wyjaśniona - dodał niemiecki szkoleniowiec.

- Pracowaliśmy razem i przed Copa América wiedziałem, że chce odejść. To jest jednak sprawa pomiędzy Neymarem a klubem. Dla mnie Neymar pozostaje piłkarzem PSG - zakończył Tuchel.

Neymar nie został powołany na spotkanie Paris Saint-Germain z Norymbergą. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Fot. Kirił Wenediktow, soccer.ru / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ile osób tyle opinii o Neymarze. Warto jednak pamiętać że zrobił on dla Barcy dużo dobrego i należy mu się szacunek za poziom sportowy jaki prezentował w Barcelonie a to że odszedł do PSG hmm każdy może popełnić błąd. Teraz może go naprawić i znów być częścią rodziny Blaugrana.
Dla najlepszych zawsze powinny być otwarte drzwi :-)

Oby to kukułcze jajo zostało w Paryżu idealnie tam pasuje.

Tak czy tak jest grubo :)

Oby już niedługo było Fichado do Barcy!