Antoine Griezmann: Kiedy już było po wszystkim, zadzwoniłem do mojego ojca i rozpłakałem się

Przemek Borecki

20 lipca 2019, 22:50

Marca

11 komentarzy

Antoine Griezmann był podekscytowany, gdy w końcu dowiedział się, że jego transfer do Barçy stanie się faktem. W wywiadzie udzielonym madryckiej Marce opisał swoje odczucia związane z tym wydarzeniem. 

- Zadzwoniłem do ojca i zacząłem płakać ze szczęścia, bo wszystko dobrze się skończyło. Byłem z moimi przyjaciółmi, z żoną, z dziećmi i to była niesamowita chwila.

Przyznał również, że nie spodziewa się przyjaznego odbioru przez fanów Atlético, gdy przyjdzie mu grać mecz na Wanda Metropolitano: - Wiem, że będą na mnie gwizdać. To część piłki nożnej. Bardzo mnie kochali, a kiedy ktoś odchodzi, może to boleć. To tak jak w San Sebastián: moja pierwsza wizyta nie była łatwa, ale zawsze będę miał Real Sociedad i Atléti w sercu, ponieważ oba kluby dały mi dużo.

Zapytany o to, jak się czuje w Barcelonie, powiedział: - Dobrze, bardzo dobrze. Z dużym stresem, dużą presją, aby wygrać wszystko. Chciałem zakończyć wakacje i rozpocząć nowe wyzwanie. Prawda jest taka, że w szatni przyjęli mnie bardzo dobrze: zawodnicy, trenerzy i lekarze, a obecnie cieszę się i mam nadzieję, że wkrótce będę czuł się na tyle pewny siebie, aby móc swobodnie rozmawiać, być sobą i cieszyć się.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Kiedy już było po wszystkim,wyjąłem koszulkę,którą kiedyś dał mi Messi,powiesiłem na krześle obok i z pełnym dumy uśmiechem usiadłem do stołu do kolacji.

Oby dal nam wiele radosci Antos.

@woro1 łoooo, popłakałem się ze śmiechu, to najśmieszniejszy komentarz jaki w życiu widziałem, nie potrafię przestać się śmiać, brakuje mi aż oddechu! Gratuluję, myślałeś o zawodzie komika?

A szmatławce pisali, że go szatnia nie chce . Prawda jest taka, że nie mieli nic przeciwko co można zauważyć na sesjach treningowych . Nie jest olewany, każdy się do niego uśmiecha . Zobaczymy jak wróci Messi z Suarezem, tylko że Grizzi przyszedł do Nas wygrywać i dawać z siebie wszystko a to działa na korzyść klubu . Reasumując , Messi i Suarez powinni zapomnieć co było rok temu i cieszyć się, że będą razem grać co będzie owocowało bramkami .

A nagrał film z tego wydarzenia?

@Coutinho007 Pan na twoim profilowym, gdy jest w formie też może nas ucieszyć, i oby tak się stalo

@Jakchcesz Twoj komentarz nie lepszy. Kipi ironią i chęcią bycia komikiem.

@Pawel1980 no i moim zdaniem Ney nie jest potrzebny . Grizi i Dembele w reprezentacji bardzo dobrze ze sobą współpracują i to będzie owocowało i u Nas .

@ArcziArtt
Przeciez to oczywiste ze go M&S przyjma tak samo dobrze.
Gazety pisza bzdury aby podsycac dyskusje itp
Ja sadze ze Grizi u nas to bedzie mega gracz.
Zaden Ney juz jest nam nie potrzebny.
Grizi z Dembele beda siac poploch bo sie lubia :)

Zaczyna się rozmiękczanie tych mniej pamiętliwych:)

No i jest nasz Le Petit Prince :)