Moise Kean trafi do Barcelony, a następnie zostanie wypożyczony do Sevilli?

Łukasz Lewtak

20 lipca 2019, 20:00

gianlucadimarzio.com/Mundo Deportivo

90 komentarzy

Jak poinformował dziennikarz Gianluca Di Marzio, FC Barcelona może kupić Moise'a Keana z Juventusu, a następnie wypożyczyć go do Sevilli.

19-letni napastnik Moise Kean jest jedną z największych nadziei włoskiego futbolu, jednak nie może odnaleźć swojego miejsca w klubie z Turynu. Dlatego też Juventus chciałby go sprzedać w obecnym okienku transferowym. Gianluca Di Marzio informuje, że kupnem, a następnie wypożyczeniem zawodnika zainteresowana jest Barcelona.

Podobno Barça przedstawiła już ofertę za młodego napastnika. Po wykupieniu go z Juventusu Blaugrana wypożyczyłaby go do Sevilli, choć należy podkreślić, że lokalne media ze stolicy Andaluzji podkreślają, że taka opcja została już odrzucona.

Według doniesień medialnych Juventus byłby skłonny sprzedać Keana za 25-30 milionów euro, jednocześnie zachowując sobie opcję preferencyjnego kupna zawodnika w przyszłości.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie i jeszcze raz nie. Jego agentem jest Raiola, w dodatku cały czas mam wrażenie, że Kean jest przehype'owany. Na ME u 21 nie pokazał nic nadzwyczajnego, w LM również. Są inni napastnicy o podobnym potencjale- Cutrone, Leao, Joelinton, Piątek, Werner czy nawet, jeśli można by wydać więcej- Richarlison czy Lautaro, nie wspominając o Jesusie .
konto usunięte

@Pressinho no co do Riolli, bardzo trafna uwaga- mogą być szopki przy przedluzaniu umowy za 2 lata.
Ale pomijając agenta, to jeśli naprawdę nie ma w naszej szkółce napastnika z potencjałem, Kean może być strzałem w 10. Ale widziałbym go jako etatowego zamiennika Suareza, a nie wypożyczał.

@bananbarca Abel Ruiz?

« Powrót do wszystkich komentarzy