Moise Kean trafi do Barcelony, a następnie zostanie wypożyczony do Sevilli?

Łukasz Lewtak

20 lipca 2019, 20:00

gianlucadimarzio.com/Mundo Deportivo

90 komentarzy

Jak poinformował dziennikarz Gianluca Di Marzio, FC Barcelona może kupić Moise'a Keana z Juventusu, a następnie wypożyczyć go do Sevilli.

19-letni napastnik Moise Kean jest jedną z największych nadziei włoskiego futbolu, jednak nie może odnaleźć swojego miejsca w klubie z Turynu. Dlatego też Juventus chciałby go sprzedać w obecnym okienku transferowym. Gianluca Di Marzio informuje, że kupnem, a następnie wypożyczeniem zawodnika zainteresowana jest Barcelona.

Podobno Barça przedstawiła już ofertę za młodego napastnika. Po wykupieniu go z Juventusu Blaugrana wypożyczyłaby go do Sevilli, choć należy podkreślić, że lokalne media ze stolicy Andaluzji podkreślają, że taka opcja została już odrzucona.

Według doniesień medialnych Juventus byłby skłonny sprzedać Keana za 25-30 milionów euro, jednocześnie zachowując sobie opcję preferencyjnego kupna zawodnika w przyszłości.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To byłby ruch tak genialny, że aż nie pasuje do tego zarządu.

@Eto'o9 R10 zdecydowanie pasuje to do nich :D Kupić za 25 mln i Juventus może odkupić za 10 mln :D

@Gustlik89 Nie, Juventus nie może sobie zagwarantować niższej ceny niż za niego dostanie. Jednak gdyby sprzedali go do Barcy za 25 mln a tu by się rozwinął i jego wartość skoczyła do 50+mln to na jedno by wyszło gdyby mieli prawo odkupu za właśnie te 25-30mln

@Shasta Wiem to była ironia
« Powrót do wszystkich komentarzy