Moise Kean trafi do Barcelony, a następnie zostanie wypożyczony do Sevilli?

Łukasz Lewtak

20 lipca 2019, 20:00

gianlucadimarzio.com/Mundo Deportivo

90 komentarzy

Jak poinformował dziennikarz Gianluca Di Marzio, FC Barcelona może kupić Moise'a Keana z Juventusu, a następnie wypożyczyć go do Sevilli.

19-letni napastnik Moise Kean jest jedną z największych nadziei włoskiego futbolu, jednak nie może odnaleźć swojego miejsca w klubie z Turynu. Dlatego też Juventus chciałby go sprzedać w obecnym okienku transferowym. Gianluca Di Marzio informuje, że kupnem, a następnie wypożyczeniem zawodnika zainteresowana jest Barcelona.

Podobno Barça przedstawiła już ofertę za młodego napastnika. Po wykupieniu go z Juventusu Blaugrana wypożyczyłaby go do Sevilli, choć należy podkreślić, że lokalne media ze stolicy Andaluzji podkreślają, że taka opcja została już odrzucona.

Według doniesień medialnych Juventus byłby skłonny sprzedać Keana za 25-30 milionów euro, jednocześnie zachowując sobie opcję preferencyjnego kupna zawodnika w przyszłości.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie uważacie, że to dosyć dziwne? Juventus pozbywajacy się młodego włoskiego talentu na rzecz trzech 30+ latków (Ronaldo, Mandzukic i Pipita o ile zostanie) - brzmi dosyć strasznie. Najlepszym dla nich rozwiązaniem byłby nowy kontrakt i wypożyczenie do któregoś zespołu Serie A, ale widocznie mama Rabiota naruszyła budżet płacowy :D Nie mniej jednak uważam ten ewentualny transfer za strzał w dziesiątkę. Zarówno pod względem sportowym jak i medialnym, bo Włoch potrafi robić wokół siebie szum (zazwyczaj pozytywny) :D

@Fohin Nie bez kozery ,,Stara Dama". ;-)

@Fohin Icardi ma podobno przyjść

@Coutinho007
Nawet jeśli przyjdzie Icardi to Pipita, Mandzukic a nawet Ronaldo młodsi nie będą, a oni mają diament w dłoni, który chcą wyrzucić jak zwykły kamień (o ile to się potwierdzi).

@Fohin Pipita jest na wylocie
« Powrót do wszystkich komentarzy