Moise Kean trafi do Barcelony, a następnie zostanie wypożyczony do Sevilli?

Łukasz Lewtak

20 lipca 2019, 20:00

gianlucadimarzio.com/Mundo Deportivo

90 komentarzy

Jak poinformował dziennikarz Gianluca Di Marzio, FC Barcelona może kupić Moise'a Keana z Juventusu, a następnie wypożyczyć go do Sevilli.

19-letni napastnik Moise Kean jest jedną z największych nadziei włoskiego futbolu, jednak nie może odnaleźć swojego miejsca w klubie z Turynu. Dlatego też Juventus chciałby go sprzedać w obecnym okienku transferowym. Gianluca Di Marzio informuje, że kupnem, a następnie wypożyczeniem zawodnika zainteresowana jest Barcelona.

Podobno Barça przedstawiła już ofertę za młodego napastnika. Po wykupieniu go z Juventusu Blaugrana wypożyczyłaby go do Sevilli, choć należy podkreślić, że lokalne media ze stolicy Andaluzji podkreślają, że taka opcja została już odrzucona.

Według doniesień medialnych Juventus byłby skłonny sprzedać Keana za 25-30 milionów euro, jednocześnie zachowując sobie opcję preferencyjnego kupna zawodnika w przyszłości.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"Według doniesień medialnych Juventus byłby skłonny sprzedać Keana za 25-30 milionów euro, jednocześnie zachowując sobie opcję preferencyjnego kupna zawodnika w przyszłości."

Żadnej opcji preferencyjnej dla Juventusu, takie coś w takim wielkim klubie jakim jest Barcelona nie może mieć miejsca.

@myscooter Ale Juventus też nie może tak po prostu lekką ręką oddać takiego talentu, w dodatku wychowanka... w dodatku za 30 mln

@myscooter może być gdyby Barca chciała go sprzedać to mieli by pierwszeństwo kupna

@Forza_Juve Za rok mu się kontrakt kończy, mówię to z perspektywy kibica Barcelony, że na takie coś nie powinno się godzić.

@myscooter No tak, ale tu nie wszystko musi być podporządkowane pod Barcę :P Ja to mówię z perspektywy kibica Juve i mam nadzieję, że mu przedłużą kontrakt

@Forza_Juve No dlatego tak napisałem bo widzę twój nick :D, najlepiej dla Juventusu jakby w ogóle z niego nie odchodził.

@myscooter Otóż to, jako zmiennik może się sporo nauczyć, a w Juve jest nie najlepiej z takimi klasycznymi napastnikami, więc niech zostanie :P
« Powrót do wszystkich komentarzy