Moise Kean trafi do Barcelony, a następnie zostanie wypożyczony do Sevilli?

Łukasz Lewtak

20 lipca 2019, 20:00

gianlucadimarzio.com/Mundo Deportivo

90 komentarzy

Jak poinformował dziennikarz Gianluca Di Marzio, FC Barcelona może kupić Moise'a Keana z Juventusu, a następnie wypożyczyć go do Sevilli.

19-letni napastnik Moise Kean jest jedną z największych nadziei włoskiego futbolu, jednak nie może odnaleźć swojego miejsca w klubie z Turynu. Dlatego też Juventus chciałby go sprzedać w obecnym okienku transferowym. Gianluca Di Marzio informuje, że kupnem, a następnie wypożyczeniem zawodnika zainteresowana jest Barcelona.

Podobno Barça przedstawiła już ofertę za młodego napastnika. Po wykupieniu go z Juventusu Blaugrana wypożyczyłaby go do Sevilli, choć należy podkreślić, że lokalne media ze stolicy Andaluzji podkreślają, że taka opcja została już odrzucona.

Według doniesień medialnych Juventus byłby skłonny sprzedać Keana za 25-30 milionów euro, jednocześnie zachowując sobie opcję preferencyjnego kupna zawodnika w przyszłości.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Balotelli v2
...@Roni/VEB czemu tak uważasz?

@Roni/VEB na jakiej podstawie tak twierdzisz?

@AndOne88 pewnie dlatego że też jest murzynem xd

@LionelM95 @AndOne88 @strazak1991
Jest w tym trochę prawdy... Ale myślę, że tylko trochę, może to też wynikać z młodego wieku, ale sam Moise ponoć kumpluje się z Balotellim i jego zachowanie często jest nieodpowiednie, zresztą w młodzieżowej reprezentacji został zawieszony chyba za spóźnianie się na treningi czy coś

@Roni/VEB No już bez przesady...
« Powrót do wszystkich komentarzy