Juan Miranda: Leo Messi zawsze rozmawia z młodymi piłkarzami i doradza im

Julia Cicha

18 lipca 2019, 20:30

Sport

10 komentarzy

Wychowanek FC Barcelony Juan Miranda jest jedną z sensacji EURO U-19. Hiszpan strzelił dwa gole w meczach z Armenią i Portugalią, a następnie udzielił krótkiego wywiadu, w którym opowiedział o Barcelonie i reprezentacji.

Messi: Jest blisko nas, to dobry człowiek. Zawsze mówi do młodych i pyta ich, jak się mają.

Porady w Barcelonie: Jordi Alba, Gerard Piqué i inni zawodnicy zawsze zwracają uwagę na młodych, rozmawiają z nami i doradzają nam.

Debiut z Portugalią: To był trudny mecz, dobrze go zaczęliśmy, ale po dziesięciu minutach Portugalia zaczęła grać lepiej i kontrolować spotkanie.

Szanse na tytuł: Myślimy tylko o kolejnym starciu, to ono jest najważniejsze. Najpierw musimy pokonać Włochów, to dla nas jak ćwierćfinał. Potem zobaczymy.

Poziom turnieju: Wszystkie zespoły są dobre, to trudni przeciwnicy.

Bramki: Zaskoczyły mnie strzelone przeze mnie gole, ale drużyna jest ważniejsza od indywidualnych osiągnięć.

La Masia: Jest bardzo dobra, uczy nie tylko na poziomie sportowym, ale i osobistym.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Rady dają takie, uciekajcie stąd zanim się zmarnujecie.

Fajnie ze wspierają chłopaków ale co z tego jest tylko uciekają bo wiedza ze do pierwszej drużyny sie nie dobiją. Już Manchester City pod tym wzgledem już zaczyna lepiej wyglądać ze kożystają z 2-3 chłopaków na sezon z akademi i ci chłopcy wygladają jakoś na boisku a u nas nasi znikają

Barcelona zaoferowała 90 mln funtów + dwóch graczy z listy Philippe Coutinho, Ousmane Dembele, Ivan Rakitic, Nelson Semedo, Malcom. Nie podado których konkretnie. Źródło: Sky Sports z godz. 19:28

Heheh tak im doradzają, że większość wyjeżdża z Barcelony xD