Rivaldo: Griezmann musi grać swoją najlepszą piłkę, by pokazać, że wydatek Barcelony był uzasadniony

Julia Cicha

18 lipca 2019, 19:00

Marca

13 komentarzy

Rivaldo uważa, że dzięki transferowi Antoine’a Griezmanna Barcelona ma większe szanse na wygranie Ligi Mistrzów. Były piłkarz ponownie skomentował też potencjalny powrót Neymara na Camp Nou.

Liga Mistrzów: Barça zawsze jest faworytem, byłaby nim i bez Griezmanna, ale to oczywiste, że dzięki transferowi takiego zawodnika jej szanse rosną. Oznacza to wygranie rozgrywek lub przynajmniej występ w finale.

Cena Griezmanna: Taka inwestycja klubu zawsze nakłada na piłkarza dodatkową odpowiedzialność. Jeśli Griezmann nie chce, by go kwestionowano, będzie musiał umieć sobie z tym poradzić. Jak? Grając swoją najlepszą piłkę, by pokazać, że wydatek był uzasadniony. Jeśli chce się mieć najlepszych piłkarzy, trzeba inwestować takie pieniądze.

Neymar: To oczywiste, że nie jest zadowolony w PSG i żałuje odejścia z Barcelony, ale sprawy nie są tak proste. PSG dużo wydało i to normalne, że nie chce pozwolić mu odejść. Być może kibice lub prasa nie są zadowolone z niego, ale on musi stawić temu czoła i grać najlepiej, jak umie. Jeśli się zepnie, może zrobić coś wyjątkowego w Lidze Mistrzów, by uspokoić paryskich fanów.

Coutinho: Gdybym to ja podejmował decyzję, nie odszedłbym z Barcelony do PSG. W LaLidze istnieje duża rywalizacja, pozwala na świetne pokazanie się w świecie. We Francji już tego nie ma, tam PSG jest dużo ponad resztą. Zawsze mówiłem, że Coutinho może robić w Barcelonie to co w Liverpoolu, gdzie grał najlepiej. Nie jestem pewny, czy chciałby wrócić do Anglii.

Szkółka: Jeśli nie daje się młodym szansy, będą dorastać, patrząc jak zawodnicy z zewnątrz przechodzą do pierwszej drużyny. To demotywujące, bo mogą dojść do wniosku, że nigdy nie dostaną szansy na grę w pierwszym zespole, a ich marzenie nie spełni się.

Pozyskanie madridistas: Mówi się o Isco, Bale’u czy Asensio. To piłkarze, którzy mogliby być bardzo użyteczni dla Barcelony. Na Camp Nou jest jednak duża rywalizacja i nie wyobrażam sobie, by tam przeszli.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"W nocy jest ciemno, a w dzień jest jasno" - Chad Kroeger

albo griezman osiągnie swój prime time albo z hukiem poleci na dno może nie w sensie że zleci do jakiejś mizernej drużyny bo przy tych pieniądzach i renomie nie ma o tym mowy ale popatrzcie co sie stało z dembele i coutinho zanim do nas przyszli byli by rozchwytywani przez wiele zespołów najlepszych w europie teraz nikt za nich nie wyłoży takiej kwoty a wręcz nawet by sie nimi nie zainteresowali obawiam sie że griezmana czeka ta sama tendencja...tylko suarez z tych wielkich nazwisk potrafił przyjśc i przebic swój poprzedni etap w liverpoolu... do takiego grona można zaliczyc jeszcze daniego alvesa który wymiatał w sevilli a u nas... sami wiecie że to był jego najlepszy czas poprostu jeżeli klasowy zawodnik przychodzi do nas to ma pisac historie...

Może wreszcie rivaldo by coś powiedział.
Nie, żeby jakaś biegunka.
Taki mądry, a tak rzadko się wypowiada.
No i ta redakcja by wreszcie zareagowała i zacytowała jegoż słowa prześwięte.

A o neymarze nijakim, to już w ogóle ani słowa aktualnie tutaj.
Poszukam na pudelku.

Żadnych madridistas w naszym klubie!!!!! Szanujmy się, mamy o wiele lepszych zawodników i nie potrzebujemy słabeuszy od 3 drużyny LL. No chyba że do Barcy B ;)

Rivo ostatnio często się wypowiada o Barcy...ciekawe co jest na rzeczy?

Jak Barca będzie zakładać klub golfowy to może o sprowadzić bale 'a

Tak nałożyć im jak najwięcej presji na plecy i jeszcze plecak kamieni bardzo na nich liczymy

Od kiedy mówi się, że Barcelona chce sprowadzić Isco Asensio czy golfiarza ?

Może się nie znam, ale wydaje mi się, że każdy powinien grać najlepszą piłkę, by udowodnić że wydatek był uzasadniony.

Bale napewno byłby użyteczny dla Barcelony.