El Mundo: Urząd Skarbowy chce skonfiskować zaległą część premii Neymara

Julia Cicha

18 lipca 2019, 08:15

Marca, El Mundo

15 komentarzy

Hiszpański Urząd Skarbowy wciąż ściga Neymara. Niedawno pisaliśmy, że żąda on od zawodnika 35 milionów euro za nieprawidłowości podatkowe z czasów, gdy Brazylijczyk grał w Barcelonie. Teraz wg El Mundo zarządzono konfiskatę zaległej części premii Neymara.

Przypomnijmy, że Barça wypłaciła piłkarzowi jedynie część premii za przedłużenie kontraktu, ponieważ odszedł on po roku do PSG. Teraz Urząd Skarbowy przekazał Sądowi nr 15 w Barcelonie, że jeśli Barcelona wypłaci Neymarowi pozostałą część premii, zostanie ona skonfiskowana na poczet długu, jaki ma on u fiskusa. Wspomniana część premii to 26 milionów euro.

Sąd nr 15 ma niedługo przeprowadzić rozprawę, w której Josep Maria Bartomeu i Neymar zmierzą się ze sobą w sprawie wypłaty zaległej premii. Nie wiadomo, jak te wszystkie wydarzenia wpłyną na możliwy powrót zawodnika na Camp Nou.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bierzcie premie jego i do Realu z nim

Jak to nie otrzyma on ani centa? Przecież zredukuje mu się dług o tą kwotę jaką ewentualnie otrzyma więc de facto otrzyma wszystkie te miliony

Pomijając cała tą szopkę i spekulacje, Neymar to jedyny piłkarz, którego jednocześnie bardzo chcę oraz kategorycznie nie chcę widzieć w Barcelonie.
BTW, gdyby poważnie myślał o powrocie, to raczej wycofałby te pozwy.

Nie wiem jaki jest tutaj przedział wiekowy ale czytając komentarze to wynika z nich że dzieci jeszcze. Lykaja wszystko jak pelikan

Stary numer!! Jak przejdzie do realu to nagle się okaże ze jednak jest niewinny.

Ciekawe dlaczego właśnie teraz US zajął się tą sprawą? W Madrycie „urzędnicy” wpadli na to?
Na wszelki wypadek wolą pomieszać kijem w mrowisku, aby ten transfer nie doszedł do skutku.

Najpierw będzie się sądził z Bartomeu w sądzie. a potem ten miałby go ściągnąć do Barcelony? Skoro mu tak zależy na tej Barcelonie to czemu jeszcze tego pozwu nie wycofał, czyżby czekał do ostatniego momentu aż transfer do Barcy będzie na ostatniej prostej bo tak pozew zostanie jeśli go nie kupimy? Oh nie Neymar przecież zrobił tylko "mały" błąd przechodząc do PSG to tylko człowiek!111!

Neymar. Człowiek od afer i aferek.

Nie dziękuję.