Goal.com: Barcelona osiągnęła porozumienie z Getafe w sprawie transferu Marca Cucurelli

Dariusz Maruszczak

17 lipca 2019, 17:15

Goal.com

40 komentarzy

Jak donosi portal Goal.com, Marc Cucurella ma wkrótce przenieść się do Getafe. Barcelona doszła bowiem do porozumienia z madryckim klubem w sprawie transferu definitywnego.

Goal.com zapewnia, że między Getafe i Blaugraną wszystko jest już uzgodnione, choć brakuje oficjalnego potwierdzenia ze strony klubów czy zawodnika. Cucurella ma przenieść się na Coliseum Alfonso Pérez za około 8-10 milionów euro. Przypomnijmy, że Barcelona zdecydowała się wczoraj odkupić lewego obrońcę z Eibaru za 4 miliony, a więc na całej operacji mogłaby zarobić do 6 milionów.

Goal.com podaje, że Barcelona zdecydowała się przyjąć ofertę Getafe mimo rosnącego zainteresowania takich klubów jak Borussia Dortmund, Borussia Mönchengladbach czy Milan. Portal sugeruje, że Katalończycy zyskają kolejne zasoby finansowe na zwiększenie oferty dla PSG za Neymara lub też transfer lewego obrońcy, który stanowiłby realną konkurencję dla Jordiego Alby. Najczęściej przymierzanym piłkarzem do Barcelony jest ostatnio Junior Firpo. Przekonanie Cucurelli do transferu wedle tych informacji też nie powinno stanowić większego problemu z uwagi na szansę regularnej gry 20-latka w barwach Getafe oraz możliwość występów w europejskich pucharach.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Serio, dla marnych 6 milionów robić taki bałagan i rzucać chłopakiem na prawo i lewo. Podobało mu się i dobrze mu było w Eibarze to nie, wykupimy i zamiast dać mu szansę po dobrej grze to rzucimy nim teraz do Getafe. I pewnie znowu załączymy klauzulę, ale tym razem z 15 milionów. Te 6 milionów to by już na dobrych zmiennych utargował tu i ówdzie.

@RobsonPL przecież oni nie wykupują zawodnika bez porozumienia z nim samym. Skoro go wykupili to znaczy że się na to zgodził.

@forest tak? To pomyśl czy chciał odchodzić z miejsca gdzie czuł się dobrze tylko po to, żeby iść do Getafe ;) Raczej nie

@RobsonPL dostał podwyżkę, proste,

@forest płytkie myślenie
« Powrót do wszystkich komentarzy