Catalunya Radio: Dziś odbyło się spotkanie FC Barcelony z przedstawicielami Malcoma

Dariusz Maruszczak

16 lipca 2019, 21:40

Catalunya Radio

44 komentarze

Jak dowiadujemy się z programu „Tot Costa” rozgłośni Catalunya Radio, dziś wreszcie doszło do długo oczekiwanego spotkania przedstawicieli Malcoma z FC Barceloną.

Agenci zawodnika chcieli dowiedzieć się, jakie Barça ma zamiary wobec ich klienta. Kataloński klub jest gotowy sprzedać Malcoma, jeżeli nadejdzie odpowiednia oferta. Barcelona jest zadowolona z Brazylijczyka, ale do tej pory nie otrzymywał on zbyt wielu szans na grę, a po kupnie Antoine’a Griezmanna będzie mu jeszcze trudniej walczyć o miejsce w składzie. Z kolei 22-latek nie chce, żeby jego drugi sezon na Camp Nou wyglądał tak samo jak poprzedni. Dlatego też miał poprosić władze Blaugrany, żeby ułatwiły mu odejście, aby mógł grać więcej.

Ponadto Catalunya Radio podaje, że Barcelona ustaliła cenę sprzedaży Malcoma na 60 milionów euro. W przypadku nieotrzymania takiej oferty klub rozważy płatne wypożyczenie Brazylijczyka z zawarciem opcji wykupienia. Malcom wzbudza zainteresowanie kilku europejskich klubów, przede wszystkim Arsenalu. Propozycja Kanonierów nie była jednak zbyt interesująca dla Barcelony i samego piłkarza. Anglicy chcieliby wypożyczyć 22-latka z opcją wykupienia po zakończeniu sezonu, ale Barça wciąż liczy na transfer definitywny, aby uzyskać środki na letnie wzmocnienia. Oprócz Arsenalu zainteresowane Malcomem są jeszcze Everton i Saint-Etienne.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

W sumie skoro wypożyczamy barce B do ajaxu to może jego też by się udało na 2 lata, zeby mógł pograć i za te 2 lata może będzie walczył z dembele o miejsce w 1 składzie żeby zastąpić messiego.
« Powrót do wszystkich komentarzy