Taffarel: Jeśli Neymar się skupi, wygra wszystko to co Messi i Cristiano Ronaldo

Julia Cicha

15 lipca 2019, 19:00

Mundo Deportivo

34 komentarze

Claudio André Mergen Taffarel, lepiej znany jako Taffarel, był jedną z ikon w bramce reprezentacji Brazylii. Od 2014 roku jest on trenerem bramkarzy Canarinhos, a po zdobyciu przez drużynę Copa América Taffarel skomentował m.in. sytuację Neymara.

− Neymar to świetny dzieciak. Jego możliwości na boisku i poza nim są godne podziwu. To ważna figura, prowadzi dobre życie, bawi się. A jego zabawa zawsze ląduje w mediach. On jest tylko człowiekiem, ma 27 lat i gra w piłkę z radością, ciesząc się życiem. Oczywiście czasem trzeba wiedzieć, czy dany moment jest na coś odpowiedni, ale z czasem to zrozumie.

− Neymar to fantastyczny piłkarz, jest inny niż wszyscy, na boisku nie ma litości, świetnie drybluje. Jeśli się skupi i będzie regularnie pracować, wygra wszystko to, co wygrali Messi i Cristiano Ronaldo. Na pewno było mu ciężko opuścić Copa América. Wróci z głodem zwycięstw, to dla nas dobre.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Śmiejcie się z Ney'a, z jego słabych osiągnięć w klubowej piłce, ale niebawem będziecie mogli mu zagrać na fujarce, jak zdobędzie z Brazylią mistrzostwo świata, a tego Messi i CR7 nie mają :)
« Powrót do wszystkich komentarzy