Kwestia godzin, czyli podsumowanie porannych doniesień transferowych

Łukasz Lewtak

14 lipca 2019, 12:30

France Football/L'Equipe/Le Parisien/Le Figaro/Le10Sport

112 komentarzy

W niedzielne przedpołudnie francuskie i hiszpańskie media szeroko komentują zachowanie Neymara, który podczas swojego turnieju w Praia Grande powiedział, że najlepszym momentem w jego karierze piłkarskiej było pokonanie PSG przez Barcelonę 6:1.

Francuskie media poświęcają wiele uwagi tym słowom Neymara i wyrażają krytyczne opinie na temat Brazylijczyka.

France Football pisze o "trzęsieniu ziemi" i "obliczonej na osiągnięcie swojego celu odpowiedzi". Słowa Neymara to "kolejne wypowiedzenie wojny". Wydaje się, że Brazylijczyk jest zdecydowany na odejście z Paryża bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Cała polemika nieuchronnie prowadzi do "sytuacji nie do wytrzymania" dla mistrzów Francji. "Najbliższe godziny i dni będą pod napięciem".

L'Equipe: "Od kilku tygodni przyszłość Neymara jest w zawieszeniu. Brazylijczyk ma w poniedziałek wrócić do Paryża z tygodniowym opóźnieniem".

Le Parisien: "Neymar już nie ukrywa, że chce odejść, wręcz przeciwnie. Nie ma wątpliwości, że rewanż z PSG był meczem, który w Barcelonie będzie się jeszcze długo pamiętać, ale publicznie wyśmiewać PSG i szczuć na własnych kibiców...".

Le Figaro: "Prowokacja czy po prostu głupota? W każdym razie niewątpliwie Neymar zmarnował szansę, aby siedzieć cicho".

Neymar za Philippe Coutinho?

Le10Sport: Po wpłaceniu klauzuli Antoine'a Griezmanna Barcelona nie ma pieniędzy na Neymara i oferuje Paris Saint-Germain wymianę za Philippe Coutinho.

Fot. Kirił Wenediktow, soccer.ru / CC BY-SA 3.0

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Rakitic + Cou i by było git.

@Gacu95 Jakie git człowieku chyba ze PSG dopłaci jakieś 20-30 mln. Rakitić spokojnie jest wart 50-60 mln Cou około 120-130 mln a Barca wyceniła Neymara na 160 mln

@reloaded ney może jest 160 wart Ale za cou nikt nie da więcej jak 90 po takim sezonie i za starego Ivana więcej jak 50 nie dostaniemy
« Powrót do wszystkich komentarzy