Media: Barcelona nie wpłaciła jeszcze klauzuli Antoine'a Griezmanna

Julia Cicha

11 lipca 2019, 20:45

L'Equipe, Marca, Sport

58 komentarzy

Francuski L’Equipe poinformował niedawno, że FC Barcelona wpłaciła już 120 milionów euro klauzuli Antoine’a Griezmanna za pomocą przelewu bankowego. W związku ze sposobem zapłaty transfer zostanie potwierdzony dopiero jutro. Niemniej jednak Marca i Sport zapewniają, że Barça i Atlético zaprzeczyły tym doniesieniom.

Regulamin wymaga bowiem, by klauzula została opłacona osobiście w siedzibie LaLigi. Wtedy poinformuje się klub, z którego odchodzi dany zawodnik. Media są jednak zgodne, że Barça zapłaci klauzulę już jutro. L’Equipe dodawało, że Atlético chciało negocjować transfer, domagając się Semedo, co spotkało się z odmową Katalończyków. Barcelona zaproponowała z kolei 130 milionów euro rozłożone na raty, co również zostało odrzucone. Zaowocowało to komunikatem Atlético opublikowanym w miniony piątek.

Niezależnie od tego, kiedy dokładnie do tego dojdzie, wydaje się pewne, że Griezmann zostanie niedługo piłkarzem Barcelony. Zawodnik podpisze prawdopodobnie pięcioletni kontrakt i zostanie zaprezentowany w weekend lub w poniedziałek. Na razie Francuz przebywa na Ibizie, ale już niedługo dołączy do swoich nowych kolegów.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Osobiście w siedzibie LaLigi? To chyba gruba walizeczka będzie potrzebna
@karci0 osobiście nie oznacza,że w gotówce...sa lapki,smartfony- mozna pyknac przelewik na miejscu.

@karci0 na takie kwoty to czek.
« Powrót do wszystkich komentarzy