Sport: Siedmiu zawodników, którzy mogą opuścić Barcelonę tego lata

Przemek Borecki

11 lipca 2019, 18:08

Sport

64 komentarze

Ernesto Valverde nie chce rozpocząć przygotowań do nadchodzącego sezonu ze zbyt licznym składem i dlatego wezwał klub do rozwiązania przyszłości niektórych graczy, których pozostanie w Barcelonie nie jest pewne.

Zawodnicy, którzy mają najmniejsze szanse na pozostanie w klubie, to Rafinha, Malcom i Jean-Clair Todibo, ponieważ teoretycznie intencją Barcelony jest ich sprzedaż bądź wypożyczenie. W przypadku Rafinhi, Valencia była klubem, który wykazał największe zainteresowanie, choć w ostatnich dniach negocjacje utknęły w martwym punkcie. Coraz mniej prawdopodobne wydaje się odejście Malcoma, który był obserwowany przez Arsenal i Everton.

Bardziej skomplikowanymi operacjami są transfery zawodników takich jak Philippe Coutinho, Nélson Semedo, Ousmane Dembélé czy Ivan Rakiticia, których klub może włączyć w transfer piłkarzy, jakich zamierza pozyskać. 

W ostatnich godzinach wzrosło zainteresowanie Bayernu Ousmane'em Dembélé, a operacja ta będzie zależała w dużej mierze od tego, czy Barcelona sprowadzi ostatecznie Neymara. Niektórzy zawodnicy wyrazili chęć zmiany otoczenia, a klub oczekuje tylko dobrych ofert. Inni nie chcą odejść, a nawet są uwzględniani w planach Ernesto Valverde.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zamiast sprzedać Dembele oraz Malcom Barcelona powinna ich wypożyczyć. Zawsze można ich sprzedać. Z Malcolmem będzie tak jak z Icardim sprzedać za małe pieniądze a później odpali i bedzie szkoda ze go sprzedali Zamiast kupować Girezmanna powinno kupić Piątka. Barcelona powinna kupować więcej Hiszpanów niż Francuzów za niedługo będzie więcej żabojadow niż Hiszpanów.

@Rak Jeśli już koniecznie chcą sprzedawać to koniecznie należy wpisać klauzulę odkupu Co zdaje się ostatnio dosyć często im się udaje zrobić Oby ten trend się utrzymał zwłaszcza jeśli dotyczy to graczy perspektywicznych którzy mogą jeszcze odpalić
« Powrót do wszystkich komentarzy