Sport: Siedmiu zawodników, którzy mogą opuścić Barcelonę tego lata

Przemek Borecki

11 lipca 2019, 18:08

Sport

64 komentarze

Ernesto Valverde nie chce rozpocząć przygotowań do nadchodzącego sezonu ze zbyt licznym składem i dlatego wezwał klub do rozwiązania przyszłości niektórych graczy, których pozostanie w Barcelonie nie jest pewne.

Zawodnicy, którzy mają najmniejsze szanse na pozostanie w klubie, to Rafinha, Malcom i Jean-Clair Todibo, ponieważ teoretycznie intencją Barcelony jest ich sprzedaż bądź wypożyczenie. W przypadku Rafinhi, Valencia była klubem, który wykazał największe zainteresowanie, choć w ostatnich dniach negocjacje utknęły w martwym punkcie. Coraz mniej prawdopodobne wydaje się odejście Malcoma, który był obserwowany przez Arsenal i Everton.

Bardziej skomplikowanymi operacjami są transfery zawodników takich jak Philippe Coutinho, Nélson Semedo, Ousmane Dembélé czy Ivan Rakiticia, których klub może włączyć w transfer piłkarzy, jakich zamierza pozyskać. 

W ostatnich godzinach wzrosło zainteresowanie Bayernu Ousmane'em Dembélé, a operacja ta będzie zależała w dużej mierze od tego, czy Barcelona sprowadzi ostatecznie Neymara. Niektórzy zawodnicy wyrazili chęć zmiany otoczenia, a klub oczekuje tylko dobrych ofert. Inni nie chcą odejść, a nawet są uwzględniani w planach Ernesto Valverde.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Z dwójki Cou/Dembele to aż ciężko się zastanowić, którego lepiej się pozbyć a którego zostawić bo w przypadku jednego trzeba się modlić żeby w końcu się obudził i zagrał na poziomie z przed roku a w przypadku drugiego trzeba się modlić żeby znowu się nie połamał...

@Coutinho007 ale z kontuzjami można sie ogarnąć i mięśnie wzmocnić a obudzenie Cou nie wiadomo kiedy bedzie....

@LeoMessi1994 Niby można się ogarnąć a niby nie. Verma, Rafa, Bale, Reus czy nawet Thiago mękę mieli z tym i są przykładem, że nie koniecznie.

@Coutinho007 Leo wylazł na ludzi a tez miał urazy :D

@Coutinho007wedlug mnie Dembele nigdy się nie ogarnie. On jest po prostu przeciętny. Nic więcej z niego nie wycisniemy

@LeonFcB Przeciętny? Przeciętny to był Deulofeu, Munir, Denis i Gomes i wiadomo jak skończyli. Dembele jest dobry tylko kontuzje nie pozwalają mu rozwinąć skrzydeł a skoro wg Ciebie jest przeciętny to jakim cudem więcej wniósł od Coutinho, który przeciętny nie jest? :D
« Powrót do wszystkich komentarzy