Sport: Siedmiu zawodników, którzy mogą opuścić Barcelonę tego lata

Przemek Borecki

11 lipca 2019, 18:08

Sport

64 komentarze

Ernesto Valverde nie chce rozpocząć przygotowań do nadchodzącego sezonu ze zbyt licznym składem i dlatego wezwał klub do rozwiązania przyszłości niektórych graczy, których pozostanie w Barcelonie nie jest pewne.

Zawodnicy, którzy mają najmniejsze szanse na pozostanie w klubie, to Rafinha, Malcom i Jean-Clair Todibo, ponieważ teoretycznie intencją Barcelony jest ich sprzedaż bądź wypożyczenie. W przypadku Rafinhi, Valencia była klubem, który wykazał największe zainteresowanie, choć w ostatnich dniach negocjacje utknęły w martwym punkcie. Coraz mniej prawdopodobne wydaje się odejście Malcoma, który był obserwowany przez Arsenal i Everton.

Bardziej skomplikowanymi operacjami są transfery zawodników takich jak Philippe Coutinho, Nélson Semedo, Ousmane Dembélé czy Ivan Rakiticia, których klub może włączyć w transfer piłkarzy, jakich zamierza pozyskać. 

W ostatnich godzinach wzrosło zainteresowanie Bayernu Ousmane'em Dembélé, a operacja ta będzie zależała w dużej mierze od tego, czy Barcelona sprowadzi ostatecznie Neymara. Niektórzy zawodnicy wyrazili chęć zmiany otoczenia, a klub oczekuje tylko dobrych ofert. Inni nie chcą odejść, a nawet są uwzględniani w planach Ernesto Valverde.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bayern nie wyda więcej niż 80mln a Barca ceni go wyżej od Neymara.Nic z tego nie będzie.Mogą Malcoma kupić.

@Borneo Malcoma niech sobie biorą. Nawet za 40 mln

@Coutinho007 a najlepsze jest to że Malcom to wcale nie byłby głupi transfer dla nich.3 miesiące gry i by się rozkręcił ,cena by poszła w górę za niego.

@Borneo A no tak idealny jako zastępca Robbena

@Coutinho007 na dodatek nie jest podatny na kontuzję.
« Powrót do wszystkich komentarzy