Arturo Vidal: Moja przyszłość to Barcelona, zostały mi dwa lata umowy z klubem

Julia Cicha

11 lipca 2019, 09:30

Mundo Deportivo

17 komentarzy

Po niezbyt udanym dla Chile Copa América, w którym jednak Arturo Vidal został wybrany do najlepszej jedenastki turnieju, pomocnik rozpoczął wakacje od spotkania z dziećmi z programu „Królowie dzielnicy”.

Ostatnio mówiło się, że Vidalem interesuje się m.in. Inter Mediolan. Zawodnik, zapytany o te plotki, odparł jednak: − teraz myślę tylko o wakacjach, ale moja przyszłość to Barcelona, zostały mi dwa lata umowy z klubem.

Piłkarz wypowiedział się także na temat złotego pokolenia reprezentacji Chile: − miejmy nadzieję, że będzie grała jeszcze długo. Oby to się nie kończyło, niech przychodzi wielu graczy oraz niech zostają ci, którzy już wiele wygrali. Będą oni mogli przekazywać doświadczenie młodszym kolegom, którzy będą musieli utrzymać złote pokolenie.

Arturo Vidal trenował podczas wydarzenia z ponad 700 dziećmi. We wspomnianym programie bierze też udział fundacja piłkarza. Wspólnie otwierają oni szkółki piłkarskie dla dzieci z biednych rodzin. Wczoraj wiele dzieci poznało Vidala, który jest idolem w Chile. Zawodnik przekazał im, by dalej trenowały oraz wywiązywały się z obowiązków szkolnych. Na koniec pomocnik powiedział: − mamy nadzieję, że coraz więcej dzieci będzie dołączać do projektu.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To jest poprostu terminator

Nie znajdziemy drugiego takiego jak on.... Oby nie doszło do wymiany z Interem za tego naingolana bo on do pięt Vidalowi nie dorasta

To jest jedyny gość od zadań specjalnych w Barcelonie, Vidal kosi wszystkich jak trawnik, grając w Barcelonie. Taki nasz bandyta boiskowy, ma honorower miejsce w Barcelonie, miejsce tzw. nietykalne.

Prawdą jest, że Vidal to przecinak; nue pasuje do stylu Barcy. Ale futbol się zmienia i taki jeden gracz też jest ważny. Na ten moment mamy dobrze wyważoną linię pomocy. Busquets, Arthur i Frenkie de Jong powinni być trzonem, a "druga pomoc" to Arturo, Aleña i Roberto. I ważne są szanse dla Puiga.

Taki bandzior nam potrzebny :)

Może zostać, mimo wieku to jeden z najlepszych pomocników o jego charakterystyce. Rakieta jak dla mnie powinien się w końcu pożegnać, teraz już nie będzie dla niego miejsca. :v

Vidal jest świetny i daje z siebie zawsze 100% możliwości i jeszcze więcej.Widać że bardzo mu zależy ale szczerze piłkarz o takim profilu nigdy nie powinien znaleźć się w Barcelonie.Ja nie wiem do czego ten klub zmierza. Z magików w środku pola zrobił się klub przecinaka Paulinho,Vidal,Rakitić,Gomes,Turan to jest jakiś nieśmieszny żart.Linia pomocy w tym klubie powinna wyglądać tak że gra jeden defensywny pomocnik ale o charakterze piłkarza który nie ma kopyta tylko nogę(według mnie De Jong moze być idealny) i 2 wirtuozów ale czego ja oczekuje jak zarząd zatrudnia trenera od wyników 1-0.

Wojownik musi zostać...
Mamy artystów ale ktoś od czarnej roboty też jest potrzebny.

oby został jak najdłużej...