Dwóch zawodników Barcelony w najlepszej jedenastce Copa América

Julia Cicha

10 lipca 2019, 09:00

Marca

15 komentarzy

Conmebol opublikowała najlepszą jedenastkę zakończonego w niedzielę Copa América w Brazylii. Nie znalazło się w niej miejsce dla Leo Messiego.

W zestawieniu umieszczono aż pięciu Brazylijczyków, których drużyna zwyciężyła w całym turnieju. Wśród nich znajduje się zawodnik Barcelony Arthur. Oprócz nich w jedenastce możemy znaleźć dwóch Peruwiańczyków i po jednym Urugwajczyku, Argentyńczyku, Chilijczyku i Kolumbijczyku. Drugim wyróżnionym piłkarzem Barçy jest Arturo Vidal.

Pełna jedenastka prezentuje się następująco: Alisson Becker; Dani Alves, José María Giménez, Thiago Silva, Miguel Trauco; Arthur, Leandro Paredes, Arturo Vidal; James Rodríguez, Paolo Guerrero i Everton.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jeszcze Dani Alves niedługo :P

Jasny sygnał kto ma odejść a kto zostać z pomocników. Z całym szacunkiem dla Cou bo lubię gościa naprawdę - Vidal i Arthur dają dużo więcej - do tego teraz Frankie :) nie widzę miejsca dla Cou. Na skrzydle też niezależnie od tego kto przyjdzie - czy Griezmann czy Neymar to da więcej niż On. Niestety...

Arthur to ten co grał po 90 minut w Copa a Valverde co mecz uważał, że jest słaby fizycznie i nie ma sił i dlatego go wcześnie ściągał albo wcale nie wstawiał?!Super trener i mega wielki fan Brazylii. Może obstawiał ich w Copa. Gamoń!

A gdzie Messi nasz ukochany

Wydaje mi sie ze akurat Coutinho powinnien być w tej jedenastce ...
Obiektywnie rozgrywał zdecydowanie lepsze mecze na copa niz w Barcelonie

Szkoda ze Coutinho nie ma

zawodnikiem turnieju powinien zostać Roddy Zambrano

Przed rozpoczęciem Copa spodziewalbym się innych zawodników Barcelony w tej 11...