Jasper Cillessen: To były trzy wspaniałe lata, ale pragnę częściej grać

Przemek Borecki

9 lipca 2019, 18:30

Mundo Deportivo

11 komentarzy

Jasper Cillessen wyjaśnił podczas dzisiejszej prezentacji jako nowy zawodnik Valencii, dlaczego kilka tygodni temu zdecydował się opuścić Barçę.

- Motywacją jest gra. Spędziłem w Barcelonie trzy niesamowite lata, ale chcę grać na każdym froncie. W lidze, w Lidze Mistrzów, we wszystkich rozgrywkach. Valencia to świetny zespół z wielką historią.

Holender powiedział, że jest to krok naprzód w jego karierze. - Myślę, że od bycia na ławce do bycia pierwszym bramkarzem to krok naprzód - powiedział Cillessen, który dodał, że chęć zachowania pozycji pierwszego bramkarza w reprezentacji Holandii także była istotnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji.

- Teraz mam 30 lat i po trzech latach bycia rezerwowym znowu chcę grać. To zadziała też z korzyścią dla reprezentacji Holandii. Jestem gotowy, aby wrócić do bramki.

Cillessen wyjaśnił, że dowiedział się o zainteresowaniu Valencii nie tak dawno temu, ale nie chciał rozmyślać o transferze, dopóki nie zakończył udziału w Lidze Narodów w barwach swojego kraju.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zawsze bardzo go lubiłem, jeszcze za czasów gry w Amsterdamie.
Zawsze guma i ten uśmieszek :)
Powodzenia Jasper!
« Powrót do wszystkich komentarzy