Francuskie media: Ofensywa PSG po Samuela Umtitiego

Łukasz Lewtak

6 lipca 2019, 18:00

Sport

46 komentarzy

We Francji pojawiają się liczne informacje na temat tego, że Paris Saint-Germain postara się sprowadzić Samuela Umtitiego w związku z niepowodzeniem przy transferze Matthijsa de Ligta.

Paryżanie chcą teraz skupić wszystkie swoje wysiłki na przekonaniu Samuela Umtitiego do transferu na Parc des Princes, mimo że w ostatnich tygodniach zawodnik podkreślał, że pragnie pozostać w Barcelonie, i nie wysłuchał ofert, jakie otrzymał z Premier League.

Nie jest jednak wykluczone, że propozycja z Paryża może być dla Samuela Umtitiego atrakcyjna. Francuskie media donoszą, że środkowy obrońca Barcelony nie miałby nic przeciwko przenosinom do Paris Saint-Germain. Podobno pozwolił już nawet swoim agentom na zapoznanie się z propozycją PSG.

Paryżanie chcą, aby sprowadzenie Samuela Umtitiego było zupełnie oddzielną operacją, mimo że Barcelona rozważa włączenie Francuza w transfer Neymara. Barça wycenia swojego stopera na 60 milionów euro i Paris Saint-Germain na pewno będzie w stanie zapłacić taką kwotę. Pytanie tylko, czy bardzo złe relacje pomiędzy klubami pozwolą na sfinalizowanie jakiejkolwiek transakcji.

Fot. Anton Zajcew, soccer.ru / CC BY-SA 3.0

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

szejk chyba postawił sobie za punkt "honoru" żeby przeszkadzać Barcelonie we wszystkim. Skończy się tak, że Umtiti pójdzie do psg, a Neymar'a i tak nie puszczą - nie to żebym bardzo chciał powrotu brazylijczyka, ale w klubie najwidoczniej o tym marzą więc będą myśleć jak tu polepszyć stosunki. Bartuś jest naiwny to odda (w dobrej wierze) Samu, a później i tak szejk pokaże nam środkowy palec.

O tym wlasnie pisalem ostatnio ze neya mogli by sprzedac ale nabpewno nie barcelonie oni wlasnie kogos nam wyciagna

@Ollle wątpię, historia Neymara pokazuje, że jeśli komuś zależy na LM to PSG nie jest dobrym miejscem.
konto usunięte

@Murazor od pewnego czasu, Barca też nie.

@zdrowyrozsądek tak tylko my przegraliśmy dwumecz 4:3 przy czym 4:0 na stadionie zwycięzcy. Zresztą w ubiegłym sezonie Liverpool u siebie rzadko przegrywał. Zaś PSG dostało od rezerwowego składu United na własnym stadionie.
konto usunięte

@Murazor od 4 lat nie jesteśmy w stanie wygrać LM i praktycznie w każdym z tych sezonów zaliczaliśmy wstydliwe porażki. I to nawet pomimo posiadania w składzie Messi'ego. Zespół posypał się mentalnie i w nadchodzącym sezonie LM też raczej nie zdobędziemy. Obym się mylił.
« Powrót do wszystkich komentarzy