Rafinha: Mam nadzieję, że Neymar przejdzie do Barcelony

Dariusz Maruszczak

4 lipca 2019, 21:45

Sport

32 komentarze

Rafinha uczestniczył dziś w prezentacji fundacji prowadzonej przez jego rodzinę - Alcântara Family Foundation. Podczas uroczystości pomocnik wypowiedział się m.in. na temat swojego miejsca w Barcelonie i powrotu Neymara do katalońskiego klubu.

– Mam nadzieję, że Neymar przejdzie do Barcelony. Jest wspaniałym piłkarzem, który byłby świetnym wzmocnieniem dla Blaugrany. Nigdy nie widziałem czegoś podobnego do tridente Messi, Ney, Suárez, to czysta magia! Mam też nadzieję, że przyjdzie Griezmann. Jeśli tak się stanie, będzie jeszcze lepiej. Mam nadzieję, że do Barcelony będą przychodzić najlepsi – powiedział Rafinha.

Mimo możliwych wzmocnień i długiej rehabilitacji po kontuzji Brazylijczyk wierzy, że wciąż może mieć miejsce w Barcelonie. – Widzę siebie w Barcelonie w przyszłym sezonie i będę walczyć o pozostanie w klubie. Chcę grać w piłkę, a Barcelona jest moim domem. Mam kontrakt z klubem i sporo pewności siebie.

Rafinha został zapytany, gdzie chciałby trafić, gdybym odszedł z Barcelony. – Byłem na przykład we Włoszech i szło mi tam bardzo dobrze. Znam obie ligi i w obu bym się zaadaptował. Nie miałbym problemu w żadnym miejscu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

za Guradiloi bylby podstawowym zawodnikiem jestem.pewien, za Lucho byl a jak byl zdrowy to Waldek tez na niego stawiał ale oni sie nie znaja powinni zajrzeć na fcbarca.com...

@mikulas2 no i co ze gral ? A jak sie trafila kontuzja to 3/4 sesonu w gabinece lekarskim. Barca to nie jakies Alaves gdzie maja czas czekac na pilkarza...

@mikulas2 Tak na pewno byłby podstawowym zawodnikiem. Znaczy się ze składu wygryzłby Xaviego czy Iniestę? A może któregoś z naszych ofensywnych tercetów bijących rekordy? A może za kogoś z trójki MSN?

@kejdzi Pewnie, że byłby podstawowym, gdyby nie ten idiota z irokezem i z różami na szyi. Przed kontuzją grał magię. Wtedy bardzo go polubiłem i nadal go bardzo lubię i mam nadzieję, że zostanie

@kejdzi MSN za Guardioli...( za Guardiloi grali nijaki Cuenca lub młody Thiago, on stawial ma swoich i młodych)
« Powrót do wszystkich komentarzy