Przesłanie Luisa Suáreza po porażce Urugwaju z Peru w ćwierćfinale Copa América

Dariusz Maruszczak

2 lipca 2019, 22:00

Sport, Instagram

11 komentarzy

Luis Suárez po porażce z Peru w ćwierćfinale Copa América opublikował w mediach społecznościowych przesłanie bazujące na towarzyszących mu emocjach po odpadnięciu Urugwaju z rozgrywek.

Przypomnijmy, że to właśnie El Pistolero jako jedyny nie wykorzystał rzutu karnego w konkursie jedenastek w meczu z Peru. Urugwaj pożegnał się z Copa América i marzeniami o końcowym sukcesie, choć zespół Oscara Tabareza był jednym z faworytów rozgrywek. Po zakończeniu spotkania oko kamery skupiło się na Luisie Suárezie, zatopionym, płaczącym, pokonanym.

El Pistolero po wywiadzie udzielonym po meczu potrzebował trochę czasu na ochłonięcie i zebranie myśli. Następnie zdecydował się na opublikowanie na Instagramie przesłania do swoich fanów, żeby wyrazić wdzięczność za wsparcie. – Trudne dni. Smutku, rozgoryczenia i rozczarowania, ale jednocześnie z tysiącami wyrazów wsparcia, które sprawiają, że stajesz się silniejszy, myśląc o przyszłości. Zawsze będę wdzięczny i będę czuł się uprzywilejowany z powodu bronienia barw mojego kraju, które dały mi tyle radości i których nadal będę bronił z największą miłością. Jestem dumny z tej grupy zawodników, którzy dali mi całe swoje wsparcie w bardzo trudnym osobistym momencie. To kolejna demonstracja koleżeństwa i tego, jak wspaniałą drużynę mamy pod względem ludzkim. Jestem również wdzięczny sztabowi szkoleniowemu za wszystkie dobre słowa i wszystkim ludziom, którzy są częścią naszej reprezentacji, zwracają uwagę na wszystkie szczegóły, żeby nam niczego nie brakowało, a nie są tak widoczni. Oczywiście jestem wdzięczny wszystkim mieszkańcom Urugwaju za ich miłość i wsparcie w tych dniach. Bardzo dziękuję wszystkim!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Días difíciles. De tristeza, de amargura y decepción, pero a su vez, con miles de mensajes de apoyo que te hacen más fuerte pensando en el futuro. Siempre estaré agradecido y me sentiré privilegiado de defender la camiseta de mi PAÍS que tantas alegrías me ha dado y a la cual seguiré defendiendo con todo el amor del mundo. Orgulloso de este grupo de jugadores que me dieron todo su respaldo en un momento personal muy difícil, eso es una demostración más de el compañerismo y el gran GRUPO HUMANO que hay. Agradecer al cuerpo técnico también por todas sus buenas palabras y a toda la gente que es parte de nuestra selección, que están atentos a todos los detalles para que no nos falte nada y que no son tan visibles. Y claramente, agradecido a todo el pueblo uruguayo por su CARIÑO Y APOYO de estos días. Desde ya, MUCHAS GRACIAS A TODOS!!!!!! #siempreagradecido #orgullosodeseruruguayo #responsabilidad #siemprepositivo #unidossiempre

Post udostępniony przez Luis Suárez (@luissuarez9)

Luis Suárez będzie miał teraz niemal miesiąc wakacji, aby odpocząć przed nowym sezonem. Urugwajczyk powinien wrócić do treningów pod koniec lipca.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Lepiej zeby nie odpoczywal za duzo bo jesli podczas sezonu nabiera masy, to co dopiero bedzie w okresie rozprezenia...

@El dominatore On na tym turnieju miał dobre kilka kg nadwagi ;)
« Powrót do wszystkich komentarzy